Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok egyedul,...

7 hetes terhes vagyok egyedul, mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 hetes terhes vagyok.

Párom sajnos drogfuggő.

Odáig fajultak a dolgok hogy minden egyes nap füves cigit szív. Hol Marihuannat hol pedig ezt az "olcsóbb"fajtát. Minden pénzünk erre ment el. Választás elé állítottam. Elmondtam neki hogy vagy a fű vagy pedig én. Nem válaszolt rá semmit de ugyan úgy folytatta a napi 9-10 szál füves cigi elszívását. Szinte egyáltalán nincs egy józan pillanata se. A családja és én is próbáltunk vele többször is beszélni, felajánlottuk neki hogy ha másképp nem megy forduljon orvoshoz. Ezt is megtagadta. Ezután már nem tudtam így vele együtt élni, a szülei is elzavarták otthonról.

Jelenleg anyukámmal és öcsémmel lakok de nagyon elvagyok keseredve. A babát nem szeretném elvetetni mert mégis csak az enyém és nem lenne szivem hozzá.

Azért írtam ki ezt a kérdést, hogyha esetleg valaki volt már ehez hasonló vagy ugyan ebben a szituációban nagyon szívesen meghallgatnám. Sokat segítenétek.

Negatív jellegű hozzászólásokra jelenleg nincs szükségem.


2018. jún. 17. 07:15
 1/9 anonim ***** válasza:
2018. jún. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy durván hangzik, de ha megtartod, tönkreteszed a saját és a gyereked életét is.

Ennek a gyereknek soha nem lesz jelen az életében az apja ami önmagában egy tragédia. Az anyagi nèlkülözés garantált egy életen át.

Biztos, hogy ilyen sorsot szántál a gyerekednek?

2018. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hany eves vagy es milyen az anyagi hattered de ha nem tul fenyes akkor ne tarsd meg a babat. Foleg ha fiatal vagy, nagyon nagy eselyel csak kinlodas lesz az eletetek.

Vannak helyzetek amikor jobb dontes az abortusz.

2018. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem írsz az anyagi helyzetedről semmit, pedig ez fontosabb szempont, mint hogy milyen az apa. Szüleid segitenének neked a babát felnevelni?
2018. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelenleg csakis anyukád segítségére és támogatására tudsz számítani. Szerintem vele beszéld meg a dolgot. Nincs vége a világnak, ha egyedülállóan vágsz bele a gyermekvállalásnak. A legfontosabb meghatározói ennek a helyzetnek az, hogy vannak-e céljaid, jelenleg hol állsz benne, dolgozol-e.
2018. jún. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Írok nektek akkor egy kicsit magamrol.

A végzettségem ápolónő.

Dolgoztam 2 évig ápolónőként de jelenleg most munkanélkülin vagyok egy hónapja.

Az anyagi helyzetünk nem túl rózsás ez tény. De nem mondanám magunkat annyira szegénynek.

2018. jún. 17. 16:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is és öcsém is úgymondd apa nélkül nőttünk fel. Én 6 éves voltam mikor elhagyott minket apukánk az öcsém pedig még pici baba. Igaz mai napig tartjuk vele a kapcsolatot de 2 hónapban jo ha egyszer talalkozunk vele
2018. jún. 17. 16:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Munkanélküli vagy, 7hetes terhesen... Ha lesz is munkád véletlenül, kizárt, hogy hatàrozott időre vegyenek fel, így csak gyest+cspt kapsz, azt meg a hajadra kenheted.

Ha csak anyádék nem tudnak bevállalni téged gyerekestül félévig, aztán a gyerek megy bölcsibe, te meg dolgozni.

2018. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy lettél munkanélküli, hogy még nem tudtad, hogy terhes vagy, akkor vissza kell vegyenek a munkahelyedre.

Első lépésként ezt intézném el.

2018. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!