Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ne emeljünk...

Terhesség alatt ne emeljünk nehezet? De mi számít nehéznek?

Figyelt kérdés
Tudom, hülye kérdés, de pl egy vödör felmosóvíz vagy teli szemeteszsák megemelése elkerülhetetlen a hétköznapokban...
2018. jún. 17. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, mihez vagy hozzaszokva fizikailag. Alapbol 5 kilo folott nem javasoljak ilyenkor, kiveve, ha rendszeresen emelsz ennel nehezebbet (pl. mar meglevo gyerek, rendszeres bevasarlas).
2018. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En mindig emeltem kartontol kezdve mindent,meguntam hogy mire szolok valakinek 6x elintezem
2018. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit emelj mint eddig.
2018. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Újabban már 1 kg is nehéz. Egy terhes semmit ne csináljon!

Nyugodtan emelheted a szemetet és a felmosóvödröt, vagy viheted a bevásárolt cuccot is.

2018. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Függ a terhességtől is. Ha semmi gond nincs, akkor annyit emelj, amennyit eddig is.

Ha veszélyeztetett terhes vagy fenyegető vetéléssel, vagy nagyon alacsonyan tapadt meg a baba, akkor bizony tényleg kímélni kell magad.

2018. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amihez napi szinten szokva vagy, az nem megterhelő. Én pl a 12 kilós nagytesót emelgetem, mondjuk ha lehet, kihagyom, de néha muszáj. Mivel hozzá vagyok szokva, meg se érzem. De az első terhességnél tuti megéreztem volna 12 kilót, akkor nem volt megszokott.
2018. jún. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
15 kgs a teso, neha muszsj emelni.
2018. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20 kilós oádákat, dobozokat emeltem terhesség előtt és utána is. 24. héten rosszul emeltem, begörcsöltem, kicsit barnáztam.
2018. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!