Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tervezett csaszarmetszesnel,...

Tervezett csaszarmetszesnel, miert kell 1 nappal elobb befekudni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem fordult be a babam,kiirta a doki a csaszart... holnap fekszem be mar koran reggel ,hiaba erdeklodtem volna mi lesz ,annyit mondott mindenki ,majd ott mindent elmondanak ......
2018. jún. 18. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel reggel 8 utántól vannak a műtétek és a Beteg felvétel 7 órától van. Így előre tudják, hogy mennyi császárral számítanak a következő nap a sürgősségi cs. -on kívül. Te sem örülnél ha oda rendelnek fél 7re és talán este 6 körül sorra kerül él. Hosszú lenne étlen szomjan egész nap. Meg az orvosoknak is megvan a beosztású ki a műtős, ügyeletes.
2018. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Na akkor ott mindent el fognak mondani.
2018. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Elfelejtettem írni, hogy a felvétel napján nst van úgy visznek fel osztályra, a nap folyamán még egy uh. El beszélgetés az osztályos nővérrel, adatok felvétele, pontosítása.
2018. jún. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Minden nagyobb műtétnél előző nap kell befeküdni.

Műtéti előkészítés miatt.

Semmi különös, csak vizsgálatok, adatok kikérdezése.

Azt gondolom, már elmondták, hogy mit vigyél magaddal.

Amikor felvesznek az osztályra, akkor meg elmondják a többi infót.

2018. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. Császárom lesz csütörtökön és nem kell begeküdnöm elötte.

Budapest, reggel 7-re kell bemennem, elötte valo nap elöjegyeznek, de csak aznap készitenek elő.

Szoval korház+ doki függö is

2018. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem kellett előző nap befeküdnöm, ez kórház függő. Reggel hétre kellett menni, 1/2 1-kor kerültem sorra.
2018. jún. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Dokifüggő, anno az én dokim se fektette be a programcsászárosait, reggel fél 7-re kellett menni, hogy felvegyenek az osztályra, és csináljanak egy NST-t.
2018. jún. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem se kellett befekudnom elozo nap.

Mondta a dokim h 9 korul jelenjek meg.;) elokesziteettek es 10:12-kor szuletett a fiam.

Ment minden mint a karikacsapas.

2018. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem kellett előtte nap befeküdni.7-re kellett a szülészetre menni,felvették az adatainkat és mentünk a műtőbe sorba.
2018. jún. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Szóval nem fordult be.

És ezen kívül van más ok is??? Miért nem várnak tovább, hátha megindul magától?

2018. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!