Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegnel a szekletvaltozas...

Terhessegnel a szekletvaltozasrol is a nogyogyasznak kell szolnom?

Figyelt kérdés
Volt masnak is a terhesseg elejen olyan gondja, hogy nagyon vilagos szinu volt a szeklete? Ezen kivul semmi mas panaszom nincs, a kerdesem azert ide teszem fel, mert csak jovoheten tudok menni orvoshoz.
2018. jún. 18. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

A világosbarnáról senkinek. Változik az emésztés is terhesség alatt, lehet most valamivel más ételeket is ettél, a rostszegény sok húsos neadjisten vízhiányos étrend miatt vagy ha vasat szedsz akkor sötétebb, akár fekete is lehet, a rostdús világosabb, mert lazább, kevesebb időt tölt a bélrendszerben, nagyon világos is lehet.


Ha agyagszínű akkor mindegy milyen orvosnak szólsz csak minél hamarabb, olyannak aki be tud küldeni vérvételre már ma lásson doki délelőtt, mert akkor vérkép kell. Agyagszínű azért lehet, mert nem színezi meg az epefesték, epeúti erzáródás, májproblémák is lehetnek a háttérben.

2018. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Én nem szóltam, feleslegesnek éreztem :)

A terhesség alatti hormonváltozástól lesz más a széklet állaga, színe. Nekem ez kb 8. héten múlt el, vagyis felváltotta a sűrű vizelési inger :))) és székrekedésem lett sajnos.

Addig élvezd ki :D

2018. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Pofon nem fog vágni ha megemlíted a dokidnak 😊Aztán ő megmondja, hogy van-e valami teendő vagy nincs.Egészséges és boldog babavárást!
2018. jún. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bakkker ugyan ez van nekem is. Kavarog a gyomrom is melle es nagyon mas lett minden most :( renelem elmulik lassan. Bar en hanytam is rendesen most.

8hkm

2018. jún. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!