Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Június 10. -én voltunk együtt...

Június 10. -én voltunk együtt a férjemmel. Ma reggel émelyegtem a férjem parfümjétől (amit én választottam és szeretem az illatát). Ha terhes vagyok azt már kimutathatja a teszt? Illetve milyen tesztet vegyek ami megbízható?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

8 nap elteltével szinte biztos hogy nem terhesség miatt émelyegtél.

Együttlét után min. 2 hét és tesztelhetsz.

2018. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Miért akarsz gyereket? De most őszintén. Mert cuki, mert az kell, mert társadalmi elvárás? A tudásod sajnos nem fogod neki átadni, nem vagy felkészülve rá.
2018. jún. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha késik a menstruációd, akkor érdemes tesztelni.
2018. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Kommentelőnek. Igen szeretnénk gyereket. Lehet rosszul tettem fel a kérdést. Van egy 5 éves kisfiunk aki nagyon okos, ügyes. Nem vagyunk rossz szülők. Miért írsz ilyet ha nem ismersz? Ja és szó sincs a társadalmi elvárásokról!
2018. jún. 18. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hamar nem nincsenek tünetek. És a teszt sem mutatja ki. Csak nem értem, ezt mért kell leírni egy olyan nőnek, aki korábban volt már terhes...
2018. jún. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!