Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatmozgas már most?

Magzatmozgas már most?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet full hülyeség, de azért érdekel.. Létezik hogy 14 hetesen érezzem a 3. babát?

Első babát 17 hetesen, másodikat 18 hetesen éreztem először és hátsó lepenyem volt. Most mellső fali és sajnos már feleslegem is van a pocakon. Viszont 1-2 napja egész az alhasamban a bugyi vonalanal és leginkább két oldalt furcsa érzéseket tapasztalok, mintha valamit enyhén vegighuznanak a hasfalamon belülről, illetve elvetve apró luktetest.. Tudom milyen érzés amikor mocorog a babuci csak furcsának tartanám hogy ilyen korán őt érezném, belmozgasban is van részem de azt nem ilyen lent érzem és nem is így.

Megfordult a fejemben hogy ilyenkor is érezhető már, de úgy képzeltem hogy talán annak aki vékony és a lepény se elől tapad.. Valaki esetleg aki ugyanezt tapasztalta és valóban a baba volt? 🙄🙂



2018. jún. 18. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik, én 15 hetesen éreztem az elsőt, mellső fali lepénnyel.
2018. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A bőr alatti zsírmenyiség nem befolyásolja a magzatmozgás érzetét, a foga sem fáj kevésbé egy húsos arcú kövérnek, mint egy soványnak. Egyébként igen, lehetséges, hogy őt érzed!
2018. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne! Harmadiknál főleg! Én elsőt 15,másodikat 13, harmadikat és negyediket is betöltött 12 hetesen kezdtem érezni!
2018. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és a másodiknál volt nekem is mellső fali lepényem!
2018. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En hatso fali lepennyel 14 hetesen ereztem eloszor,es elso gyerek.
2018. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első babát 15 hetesen éreztem, most a másodikat 14 hetesen. Mindkét alkalommal mellső fali lepényem volt/van még most is.
2018. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15 hetesen éreztem 2. babámat :) egyre sűrűbben és erősebben jelentkezett be, szóval tuti babát éreztem. Bélmozgást én se tapasztaltam olyan lent, az nálam mindennapos volt főleg az első trimeszterben, de köldök körül inkább. Néha lentebb de akkor se annyira...
2018. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azta, hát akkor reménykedem hogy egyre gyakoribb lesz ez az érzés. Azt hittem ilyenkor még lehetetlen de akkor van rá esély hogy a baba 😊
2018. jún. 18. 21:39
 9/9 anonim ***** válasza:
sokadik babánál érezheted őt,tudod mit kell érezz
2018. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!