Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki a terhességet...

Volt olyan aki a terhességet paraként élte meg?

Figyelt kérdés
Nem tudom élvezni mindig aggódom valamiért.. hogy beteglesz süket, vagy nem lát vagy mentális baja lesz.
2018. jún. 20. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem félek attól, hogy beteg lesz, csak attól, hogy valami baj történik a terhesség alatt (megáll a szíve, elvetélek)

Barátnőm is ugyanígy érez. Épp valamelyik nap erről beszélgettünk, hogy irigyeljük azokat, akik élvezik ezt az időszakot, mert mi csak rettegünk és izgulunk.

2018. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen en is igy vagyok vele! Nem elvezem mindig valami uj dolog jut eszembe nem fog latni. Vagy valami baja lesz. Vagy ha picit gorcsolok akkor mitol lehet. Nagyon paras vagyok :/ nem elvezem azt hittem csak en vagyok ilyen
2018. jún. 20. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
azt hiszem, minden kismama túl sokat szorong, aggodalmaskodik..
2018. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is örökké parázom.


Nem olyan rózsaszín álom, mint ahogy képzeltem.

Amúgy ez a túl sok infónak is köszönhető, itt az internet, minden információt elérünk. 20 évvel ezelőtt szerintem nyugodtabban telhetett a babavárás.

2018. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen igazatok lehet.. mindenhonnan csak ezt látod a neten. Nem tudom de nekem sem rozsaszin minden .. eddig alig vartam mostmeg azt hogy vegre vege legyen .
2018. jún. 20. 20:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Jelen,nehezen sikerült baba csepett sem volt problèma mentes a terhességem,mindig aggodtam valamiért.Talán az utolso 2 hètben tudtam lazittani.Most hogy ide kinn van mèg mindig aggodok,azt hiszem ez az anyasággal jár😊
2018. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És minden rendben veletek ? Most visszagondolva megerte ennyire aggodni ? Hogyvagytok ? Mitol feltel a legjobban terhesseg alatt ? Mennyi idos a pici ?
2018. jún. 20. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem valós problémáim vannak és ez miatt már elvesztettünk két babát. Most is meg kellett műteni a 2. Trimeszterben és több, mint 5 hónapot feküdtem fejjel lefelé megdöntve... Nem szépítem: nekem a terhesség minden, csak nem szép és boldog.
2018. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom sok sok kitartást kívánok és annál több egészséget !!
2018. jún. 20. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a problémák (már nincsenek elvileg lekopogom) ellenére imádom minden percét. 14 hetesen volt egy lepényleválásom, majd a nagy mennyiségű vérzéstől lett egy hematómám, 3 hetet feküdtem és után még 5 hetet kellett úgy lennem, hogy a 1,5 éves kislányomat nem emelhettem meg, nem hajolhattam és a nap nagy részét vízszintesbe kellett töltenem. Mindent meg lehet oldani fellépőkkel és székekkel, de akkor is na. A visszereim az előző terhesség végén kijöttek, most meg már 8 hetesen elkezdtek fájni. Egészen idáig kompressziós harisnyát hordtam, mert irdatlanul fájtak, ha nem vettem fel. Múlt héten leállamvizsgáztam, azóta nem is érzem őket. Természetesen nagyon csúnyák, de hiszem, hogy a fájdalom legnagyobb része csak pszichés volt. De mindennek ellenére imádom. Ha jönnek a rossz gondolatok elterelem. Előző terhességemet is baromira élveztem és próbálom mindenkinek azt sugallni, hogy próbálja meg kiélvezni, amennyire a helyzete engedi! Boldog Babavárást Mindenkinek!!
2018. jún. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!