Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a terhesség legelső jelei?

Mik a terhesség legelső jelei?

Figyelt kérdés

2018. jún. 21. 04:00
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A kérdésfeltevés a gyk-n.
2018. jún. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Zsuzsinak ez volt a Marcsinak meg az de neked tuti más lesz úgyhogy értelmetlen erről kérdezni a népet GYK-n, inkább vegyél tesztet.
2018. jún. 21. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Feltalaltak egyebkent az internetet
2018. jún. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét esetben a menstruáció elmaradása volt az első jel, minden egyéb tünet csak ezután kezdődött.
2018. jún. 21. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Elso jell az elmaradt menstruaciot koveto pozitiv teszr. A tobbi szemely es terhesseg fuggo.
2018. jún. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legelső,ami nem keresett jel, vagy utóbb gondolsz rá, hogy lehet attól volt, az az elmaradt menstruáció


Nekem utóbb tudom, hogy annak a jele volt:

Pecsételtem 4 nappal a várható mensi előtt ( barnás a wc papíron)

Extrán kívántam a vizet ( máskor örültem, ha 1 l elfogyott/nap) ez kb 25. Hétig ki is tartott.

Megszédültem a várhatő mensi napján..nagyon..(de itt már teszteltem)

Utána hőhullám még kb 2 napig..

Pms mellfájdalom pedig ugyanolyan volt, csak maradt a 15. Hétig


Amúgy semmi..

Se hanyás..se széprekedés, se gyakori pisiles( sőt meg csak arányosan sem növekedett a többletvízfogxasztás ellenére)


Az összes fenti tünet lehetne mástól is, utőbb csak a teszt után gyanítom, hogy attól voltak...de lehet tényeg csak épp front volt vagy akármi.


30. Héttől pedig van előtejem.


39+4 h km

2018. jún. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Görcsök, elmaradt menzesz, megváltozott szaglás, fáradtság - ebben a sorrendben. Sajnos 8 hetesen elvesztettem.
2018. jún. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kimaradt menzesz, és a pozitív teszt. Később sem volt semmi.
2018. jún. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!