Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden egyes terhesség "löttye...

Minden egyes terhesség "löttyeszt" egyet a mellen?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
nem, söt van olyan is, hoyg akár 10 terheség sem "löttyeszti" a mellet - ez ugyanis alkat kérdése és nem a terhességeké.
2018. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem feltétlenül. az első terhességem+szoptatás semmit nem változtatott a melleimen. a második után sokkal kisebbek lettek és puhábbak. de nekem mindig is apró melleim voltak, talán ezért.
2018. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért ennél összetettebb. Részben genetika, plusz nem mindegy mennyit híztál-fogytál, mennyi ideig szoptattál, sok tejed volt-e.

Az biztos, hogy megjósolni előre nem lehet. Én azt gondolom fel kell készülni a legrosszabbra, aztán legfeljebb kellemesen csalódsz.

Ha pedig nagyon zavar a végeredmény, akkor egy plasztikai sebész gyönyörűen rendbehozza. Persze érdemes akkor menni, mikor már nem szeretnél több babát.

2018. jún. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az első rombolt legtöbbet. A harmadiknak már nem maradt munka. :D

Viccen kívül: első után lettek striák a hasamon, változott a mellem, a második-harmadik gyerek után csak egész minimális változás volt a testemen, a mellemen is. Mindhármat egy éves koron túl szoptattam, terhesség alatt nem szedtem fel plusz kilókat.

2018. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rajtam az első terhesseg szinte semmit se valtoztatott, a mellem is ugyanolyan maradt, a hasam is visszahuzodott szepen. A masodikkal is ugyanannyit híztam, és most megis megereszkedett a mellem és a hasamon is nagyon log a bőr, maradt hasam is, pedig már kevesebb kilo vagyok, mint terhesseg elején.
2018. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos igen. Az elsőt 2,5 éves koráig szoptattam, rá fél évre jött a tesó, őt 1,5éve szoptatom. Brutál a helyzet. Lóg, löttyedt. Fél év múlva érkezik a kistesó szerintem majd akkor lesz teljes a pusztítás. Ő lesz az utolsó babánk ha máe nem szoptatok többet én megfogom csináltatni. Túl fiatal vagyok h így maradjak egéylsz életemre.
2018. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rajtam a 2. gyerek nem sokat változtatott. Az 1. gyerek után löttyedt lett a mellem, de 2. után annál csúnyább már nem lett.
2018. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%

3at szülzem és szoptattam.Műtötték is a jobbat.Striás löttyedt de én szeretem, nem szégyenlem cseppet sem.

Mindhárom gyerkőc nyomot hagyott a testemen nekem nem zavaró én nem műttetném magam.

Nekem ez a természetes...inkább az a fura mikor gyerekes anyukának lufi cicije van.

Persze itt is vannak olyan esetek mikor tényleg indokolt egy plasztika.

2018. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, én teljesen tájékozatlan voltam ezen a téren.

Mivel nekem az első terhesség elején is kicsi volt, tájékozódás nélkül is úgy fogtam fel, hogy ezen a méreten sokminden nem változhat. Hát de! Lötyibb lett, MÉG kisebb lett, és striás is lett. Nem kezelelem egyébként kardinális kérdésként, de meglepett az, hogy egy kis mellméret is keresztbe-kasul ennyit változhat.

2018. jún. 21. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!