Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől van a terhesseg alatti...

Mitől van a terhesseg alatti menstruàció, bajt jelent?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Terhesség alatt nincs menstruáció. A vérzés terhesség alatt általában bajt jelent.
2018. jún. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Miriamele válasza:
84%
Előfordul, hogy valakinek a terhesség alatt is van enyhe vérzése, főleg az első hónapokban, és nincs semmi probléma, de mindenképpen meg kéne nézetni orvossal, mert sajnos bajt is jelenthet, különösen ha erősebb vérzés és/vagy előrehaladotabb a terhesség.
2018. jún. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, hat hetes terhes vagyok és vasàrnap óta barnàs enyhen ( neha) veres folyasom van. Ha jol szamolom most kene legyen menzeszem. Vasàrnap amikor elkezdődött voltam bent orvosnàl aki megnézett ultrahnaggal és azt mondta minden ok. Én azért aggódom.Alhasi fàjàs görcsöm nincs. Progeszteronomat illetve magne b6 ot novelte.
2018. jún. 21. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Terhessèg alatt mindenfajta vèrzès rendellenes. Èn is barnáztam/vèreztem terhessèg alatt, de nálunk nem tudták mi lehet a baj. Azóta már megszületett :) Èn a helyedben felhívnám a dokit
2018. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Telefonon beszeltem egy orvossal és azt mondta a barnazas gyakori akkor baj ha darabos eros verzes van es melle nagyon eros gorcs van, és ez a barnazas akar 5 vagy akar 10 hetig id tarthat.
2018. jún. 21. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!