Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi vitamin szedését...

Terhességi vitamin szedését abbahagytam. Muszáj szednem?

Figyelt kérdés

Elevittel kezdtem.

9 héttől(ekkor tudtam meg hogy terhes vagyok)

13 hétig.

Utána dmeset.

Most fogyott el 3 napja.

Nem vettem.

Nem akarom tovább szedni.

Nemhogy szoptatás végéig.

22 hetes vagyok egyébként.


2018. jún. 21. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tart fegyvert a fejedhez... Ha nem akarod, nem szeded.
2018. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kell szedned, de Magadnak teszel jót. Nekem a dokim nagyon ajánlja, nem kifejezetten márkát, csak hogy szedjek.
2018. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én sem szedem,mert 4 félét is próbáltam,mindegyik felerősítette a rosszulléteket.Abbahagytam,meg is szűnt a panasz. Figyelj a változatos étrendre.
2018. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is abbahagytam 16hetesen, de aztan olyan gyenge lettem es fejfajos , meg étvágyam sem volt. 19hetesen ezért ujra kezdtem, femibionnal. De csak 2 napota vettem be. Igy szedtem 34.hétig
2018. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is Dm-eset szedek, de nekem azt mondta a doki, hogy már elég pár naponta 1 szem. (most 24 hetes vagyok) Őszintén szólva én annak örülök, hogy most rengeteg gyümölcs, zöldség van és inkább azokat eszem. Szerintem, aki változatosan, megfelelően táplálkozik, annak nincs feltétlenül szüksége plusz vitaminra. De hamarosan úgyis mész gondolom a 2. trimeszteri vérvételre, ott úgyis kiderül, ha valamiből hiányod van.
2018. jún. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

Miután szültél három gyereket, komolyan megkérdezed, hogy muszáj-e vitamint szedni?

Nem, nem muszáj. Semmi nem muszáj. Csak van, ami ajánlott.

2018. jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó miről beszél?

Milyen 3 gyereket?

Első😂

tudja valaki miről beszél vagy ezen az oldalon ilyen tevkepzetes nők irkalnak?

2018. jún. 21. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

Mi az oka, hogy nem akarod szedni?


Magad miatt kellene szedni, hogy ne legyenek hiány betegségeid.,


Rége tartották, hogy 1 gyerek 1 fog.. Ez a kalcium nem megfelelő bevitele miatt volt

2018. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Én sem szedem. Nekem a dokim nem is a híve és szakmabeliként én sem. Jó drága vizeletet eredményez, kb ennyi értelme van.


Az elején fontos a folsav, de később már nem. Később pedig a calcium. Egyébként pedig ha változatosan, megfelelően táplálkozol akkor beviszel minden vitamint.


A felesleges mennyiségeket meg simán csak kipisiled, nem tudsz raktárazni.

2018. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
En 24 hetes vagyok,es megkerdeztem a dokim, hogy szedjem -e. Azt mondta hogy persze. Ugy hogy szedem vegig,es meglatjuk mi lesz. A femibiont szedem kezdetektol.
2018. jún. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!