Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mensi vagy baba lehet?

Ez mensi vagy baba lehet?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek lenne par kerdesem orulnek ha tudnatok valaszolni ..

Eloszor is csendes figyeloje vagyok az oldalnak regota es most tertunk ahoz a ponthoz a ferjemmel hogy csaladotalapitunk..

ugye en itt sok tapasztalt felhasznalotol sok otletet kaptam es homerozok de csak magamnak nincs ciklus.hu oldalam mert ahoz nem ertek :(

a hom folyamatosan fent van 36,7felett..jelenleg 37.0

Mivel megerzem az ovut igy tudtuk mikor kell egyutt lennunk ugy hiszem sikerult..

olyan 7nappal ovu utan szurkalast ereztem jobb oldalt..De,most megjott,tisztasagi betet picit poty verzes,nem kellett volna kicserlenem a tisztasagit de higenia miatt megtettem.Szoval a verzesem (nem lehet annak mondani igazan) halvany rozsaszin inkabb ilyen vizes vagy hogy fogalmazzak..a hom fent van 37-en.A pocak szurka vagy hogy mondjam ilyen luktetos szurkalas ugyan ott erzem mint ovu utan 7nappal,folytoni faradtsag kiser es nagyobb etvagy,nincs hanyas csak szedules tegnap estefele..Ez most mi lehet? parom par ora mulva jon haza gondoltam vennem kellene egy tesztet nem tudom ha jol szamolom 13.dpo-n vagyok (ovu utani naptol szamitottam)

Szerintetek ez mi lehet?


2018. jún. 21. 17:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mensi is,meg baba is,de én a kiírás helyett csak teszteltem volna.
2018. jún. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

igen,tesztelek mindenkepp...csak remenykedtem valaki jart mar igy :(

a parom egy ora mulva jon haza utana indulok a gyogyszertarba ha meg nyitva lesz..

2018. jún. 21. 18:06
 3/29 anonim ***** válasza:
Na hogy alakult sikerült tesztet venned? Szorítok hogy baba legyen. 😊
2018. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nm sikerult..zarva volt a gyogyszertar parom meg 9kor ert haza...dokit hivtam fel privat szamon azt mondta akkorholnap teszteljek
2018. jún. 21. 22:08
 5/29 anonim ***** válasza:

Amúgy mensinel milyen tüneteid szoktak lenni? Erősebb vagy gyenge görcs? Barnazassal indul vagy általában sok vérrel kezdődik?

Nálam ugyanez volt mint neked most.

Vártam h meg jöjjön, volt is enyhe rózsaszín folyasom ilyen vizes állagú de nem sok, tisztasági bőven elég volt. Be is készültem h másnapra elont a vér, de semmi.

Es most 14 hetes kismama vagyok a 3. babával.

Az első 2 gyerkocnel is volt verzes vagyis akkor barnazassal indult és progeszteron hiány okozta amit potoltak.

Most nem volt rá szükség. Drukkolok h baba legyen. 😊

2018. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Szia,eros gorcs mindig 1-3nap nagy darabokkal elenkpiros verrel..most szinte alig..es ez a furcsa fajdslom amit ovu utan ereztem 7nappal most is erzem..hasam nem tudom behuzni mert kidudorodik..fel is vagyok fujodva..a hom 36.7most estere de nem megy lentebb.
2018. jún. 21. 22:22
 7/29 anonim ***** válasza:

Mikor kellene kellett volna amúgy pontosan megjojjon?

Eddig rendszeresek voltak vagy volt h késett napokat?

Én a babát mondanám, reggel mindenképp vegyel egy tesztet és írd meg mi lett!

Remélem nem változik addig rosszabbra. 😊

2018. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

ezek mellet folyton faradtsag gyotor es nagy etvagy..

Remelem enis hogy baba lesz..elmulhatna holnapra :D

2018. jún. 21. 22:34
 9/29 A kérdező kommentje:

most vagyok 13.dpo-n ugyhogy 28napos ciklusokkal napra pontosan megjon ..es orara! mar egy eve mindig delelott 11fele :D

De figyelj, ezt a kis enyhe szurkalast mindig erzem...koldokomtol lentebb jobb tajekon de nem teljesen lent hanem ugy koldok alatt 2centitol lentebb es 1centire jobb oldalt...ugy 1-2orankent ilyen kissebb szurkalas..oszinten minta bokdoses mert nem olyan eles..

2018. jún. 21. 22:37
 10/29 anonim ***** válasza:
Szia! A szurkálás jó jel is lehet :) nekem sokáig szurkált a méh növekedése miatt, nekem a nem várt mensi előtt már sikerült 3nappal 2csíkosat tesztelni így izgatottan vártam mi lesz az nap!( nehem is mindig nagyon pontos volt) hát jól megijedtem! Olyan érzésem volt aznap mint mikor megszokott jönni majd lett egy barna maszat! És azóta se semmi :) 25h km Írj teszt után mindenképp! Szorítok! Gabriel tesztet ajánlom! Késő du is kimutatta
2018. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!