Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a menstruacio...

Szerintetek a menstruacio kimaradasa utani 1. napos tesztcsík hamarabb nem tudja kimutatni az eredmenyt?

Figyelt kérdés
Meg 5 nap van a nemvart mensiig, a gyogyszertarban csak olyan tesztet kaptam ami a kimaradas 1.napjan mutatja ki az eredmenyt, en viszont nem birtam ki es megcsinaltam tegnap, mert elegge gyanus tuneteim vannak es gondoltam hogy mar akkor is ki kene mutatnia az eredmenyt.. negativ lett a teszt egyebkent. Szerintetek?
2018. jún. 21. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A tesztek nagy részére ez van írva.

Van, akinek kimutatja pár nappal mensi előtt, van akinek mensi után is alig.

2018. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyivel mensi előtt nem fogja kimutatni a teszt, de terhes tünetek sincsenek.
2018. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És mégis milyen tüneteid vannak?
2018. jún. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én speciel még egy egynapos KÉSÉST nem neveznék kimaradt mensinek. Legalább 1 hétnél mondható, hogy kimaradt.
2018. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem korán kimutatta a Gabriel teszt! A 22.napon
2018. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!