Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony vérnyomásommal mit...

Alacsony vérnyomásommal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

94/valamennnyi nagyon alacsiny azt momdta védőnő is ezért szédelgek folyton.

hozzáteszem 23 hetes leszek és eddig egy kilót hiztam.

48 kg vagyok

Pedig még kávét is iszom egy nap többször

sőt reggel is ittam

lehet a front?


2018. jún. 22. 10:07
 1/10 A kérdező kommentje:

Azt hozzáteszem alacsony is vagyok 162-3

fiatal is (20 leszek oktoberben)

És a pocakom is kicsi 81 centi

világéletembe vékonyka voltam

hogy fogok így szülni?

2018. jún. 22. 10:13
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igyal sok folyadekot, meg mozogj egy keveset pl. setalj minden nap
2018. jún. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás emeli a vérnyomást, azt javaslom, sétálj naponta többször és sokat! Igen, a front is okozhatja.
2018. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én duci vagyok és 25 hetes, eddig -4kgnál járok.

Az én vérnyomásom is max 105/65 pedig soha nem kávéztam most meg napi kettőt iszom.


Sokat kell inni és mozogni, sétálni napi többször illetve akár otthon is tornázhatsz (jóga, pilátes).

Ha szédülsz akkor főleg fontos a torna, mert terhesen nagyon veszélyes egy ájulás.

2018. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A meleg miatt és a front miatt volt velem uez tavaly. (volt elég front is meleg is..) Én nagyon nagyon sokat ittam és amíg lehetett jöttem mentem. Én sem híztam egy dekat sem terhesen, sőt.. Fogytam. Nem vizesedtem, próbáltam a melegben és a fontos napokon pihenni. Mozgás amíg és amikor lehet és sok víz.
2018. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem átlag 98/63, nem terhesen is, nálam ez a normális. Alacsony és vékony vagyok én is, 30 éves, második gyerek. Az alacsony vérnyomás kellemetlen, de nem gond, a magas viszont igen.
2018. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5 vagyok FRONTOS Napok akartak lenni. Akkor pihizz inkább ha teheted. Szülni meg úgy fogsz ahogy mindenki más. Vagy így vagy úgy. Lélekben én úgy készültem erre. Nem az a lényeg hogy, hogyan hanem hogy kit. És a "kit", azt a tényt, h lesz egy kisbabátok szerintem ha szem előtt tartod akkor menni fog. Más kis nő is megszül. Vagy császárral vagy hüvelyi úton. Egyik sem rosszabb a másiknál, itt nem az út számít hanem a cél. Ne félj, ne aggódj. Képes vagy rá, mint a legtöbb nő.
2018. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 75/48 volt terhesen. Azzal sem volt gond a tied teljesen normális
2018. jún. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is alacsony volt a vérnyomásom, folyton szédelegtem. A 3. trimeszterre visszaállt normálisra. Nekem a sok folyadék, és a mozgás, kifejezetten keringés javító kismamatorna (van ilyen, keress rá a neten) segített.

Kávét 1x, max 2x ittam egy nap. A védőnő javasolta a kólát is, napi 1-2pohárral, de nem volt semmi hatása.

2018. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen alacsony. Valamelyik nap 95/47 volt és nem volt gaz. Ilyenkor menj egy kort.. setalj és csinálj valamit. Az sokkal jobb mint a sok kávé.
2018. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!