Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik a 32. Hét után...

Kismamák, akik a 32. Hét után jártok, ti számoljatok a magzatmozgast?

Figyelt kérdés

Azt mondta a védőnő, hogy de. És du. 1-1 órán belül meg kell lennie a 4-5 mozgásnak, és mi van, ha mondjuk egyik nap nagyon sokat alszik a baba, és alig mozog? Akkor egyből ijedjek meg? Van ennek értelme egyáltalán? Vagy ti hogy csináljátok?


36 hkm


2018. jún. 22. 11:21
 1/9 anonim ***** válasza:
1x sem számoltam.
2018. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem soha. Ha már egy ideje nem mozgott lefekudtem és általában erre beindult benn a buli. (ha nincs lehetőséged lefekudni simizd a hasad beszélj hozzá..)
2018. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sem szamoltam. Mindennap ereztem es ennyi eleg volt nekem
2018. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 36. héttől kellett számolnom este, és nem időre ment, hanem azt az időpontot kellett beírnom, mikor lett meg a 10 mozgás. Mindig este 7-kor kellett kezdenem.
2018. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy 1-2 hétig 1. babámmal. Mozogtak rendesen. Ha nem mozogtak és nem regáltak semmire (pontosabban a 2. babám, a nagyobbnál ezzel sose volt gond) szépen bementem a szülészetre és megnézték.
2018. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is kellett figyelnem ( kis méret miatt)

Nem tudtam számolni.. Dolgoztam a 37. Hétig.


Figyeltem, hogy a szokasoktól ne térjen el.

De pl már eleg hamar világossá vált, hogy egy ilyen napon, mint a mai ( 34 fok után 18 sincs) nem egy ficergi


A lényeg, hogy evés után 30-40 perccel mozognia kell.

Ha azt érzed, hogy nem mozog valószínűleg alszik, akkor egyél csokit, vagy igyál kólát és és utána 30 perccel fel kell kelnie...


Én nem ijedeztem sosem...

2018. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor szoktam elkezdeni számolni, ha aznap keveset érzem mozogni.
2018. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem szamolom, szerintem folosleges. Naponta parszor megy a torna, jo oke rendben van. Vannak alvosabb napjai, amikor egesz nap megyek, elringatja a jaras es jot alszik, esosebb idoben szinten szeret elbujni.

35hkm

2018. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én minden terhességnél kaptam ilyen magzatmozgás figyelő lapot, reggel 9 től kell számolni, amikor megvan a 10 mozgás akkor kell x-elni. Első második babával még számolgattam egy ideig,harmadikkal és most a negyedikkel már nem nagyon tudok figyelni. De azt úgyis észrevesszük, ha gond van és túl keveset mozog szerintem.
2018. jún. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!