Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden alkalommal kell fizetni?

Minden alkalommal kell fizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Maganorvoshoz fogok járni, havonta egy alkalommal azt tudom. De olyan esetben ha várandósság alatt bármi panaszom van és mennem kell akkor is külön kér pénzt ugyanúgy az egy havi díjat?

Vagy csak az időpontos alap rendelesek alkalmával kell fizetni?

Csak azért gondolkodtam el mert az előző terhességem se volt probléma mentes és sokat jártam dokihoz, de akkor sztk alapon. Most magánba szeretnék.



#baba #terhesség #magánorvos #terhesgondozás #havi 1 alkalom #minden alkalom
2018. jún. 22. 16:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkalomkor kell fizetni,kiveve ha behiv a korhazba valami vizsgalatra
2018. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne kéne fizetned?

Ha a kocsiddal baj van év közben, akkor is fizetsz a szerelőnek, nem csak a tavaszi-őszi szervízkor!

2018. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen kell

minden alkalom 10 000 legalabb

2018. jún. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Igen, minden vizsgálatnak külön díja van, és arról számlát is kapsz, amit az ep számládon átpörgethetsz a 20% miatt.
2018. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem havi díj hanem vizsgálati díj van. Minden alkalommal ki kell fizetni természetesen.
2018. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden vizsgálatot fizetni kell. Sőt, az se mindegy mit csinál, mert más az ár egy konzultáción, egy ultrahangon vagy ha csinál rákszűrést is.
2018. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen, rosszul írtam nem havi díj, hanem a havi egyszeri kötelező vizsgálati díjra gondoltam. 🙂

Igen azt tudom h mennyibe fog kerülni csak maga a terhesgondozas illetve rakszuressel mennyi lesz, csak az érdekelt konkrétan h ha pl fertőzésem vagy gombam lenne akkor ha egy tenyésztést kell csináljon akkor azért is külön ki kell e fizetnem a 10.000 ftot.

De akkor igen, csak mert az előző babanal is sok ilyen jellegű problémám volt. Kenetvetel stb, kontroll.

Persze tudom ha én onszantambol megyek oda h csináljon már egy uh vizsgálatot akkor azért fizetnem kell, csak ezzel nem voltam tisztában ha olyan dologról van szó amit pl muszáj vizsgálni és bármikor elojohet meg az esetleges kontroll ha szükséges. Köszönöm megegyszer.

2018. jún. 22. 17:04
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen bármivel odamész, ki kell fizetni a vizsgálati díjat
2018. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Így van. Sőt kenetvételnél a laborvizsgálatot is.
2018. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es válasz egészen pontosan mennyiben nem hasznos?
2018. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!