Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen egy nyilaló feszítő...

23 hetesen egy nyilaló feszítő kb fél 1 percig tartó intenzív fájdalom a méhemben a jobb alsó részen Mitől? Épp felálltam de hát olyan volt mintha késsel szurta volna meg valaki

Figyelt kérdés

a babával minden rendben ma voltam dokinál azért mert pénteken sem volt túl bíztató hogy a védőnő bénázott nehezen találta meg a szívhangot bár eléggé nem is értett hozzá idős.

És hétvégén se volt olyan igazi mozgás máskor meg érzem.

Menstruácioszerű fájásaim is vannak naponta de ez állítolag valami reflex ami ilyenkor természetes.

ma azt mondta dokim minden rendben hallgattam a kis szivet de még hozzáteszem ma se mozgott és ha mozog akkor is olyan kis gyenge nem olyan mint eddig

medencevégű fekvésbe van ha ez jelent valamit


2018. jún. 25. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Meghúzódott a méhszalag.
2018. jún. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

eddig minden este ha lefeküdtem erősen rugdosott most meg tegnap is feküdtem kis lepkerugások voltak de nem olyan erőteljesen.szombaton pl nem is éreztem

eléggé megtudok olyankor ijedni

2018. jún. 25. 19:32
 3/4 A kérdező kommentje:
most megint érzetem ahogy felülök
2018. jún. 25. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek csak a méhszalag nyúlása. Marha kellemetlen tud lenni. De örülj neki, hogy csak most kezded el érezni.

Sokan már az elejétől érzik. Én már 6 hetes terhesen is éreztem. Gyakran csillagokat láttam, ha hirtelen álltam fel.

2018. jún. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!