Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen ráestek a...

7 hetes terhesen ráestek a hasamra! Megbotlott es kézzel egyenesen rátenyerelt a hasamra egy ismerősöm mit tegyek?

Figyelt kérdés
Orvoshoz nem tudok még menni nyaralni vagyok. Nem tudom mit érzek de kicsit olyan mint a méhszalagok húzódása de azért más, nem görcs és nem vérzek. Nem tudom mit csinaljak nagyon félek. Jobb oldalon van a baba és a bal oldalam enyhén nyilal. Totálisan a jobb középre tenyerelt és támaszkodott meg. Csak hétfőn tudok orvoshoz menni. :(

2018. jún. 26. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
7 hetesen a méhed a medencédben van még. A köldök magasságot is csak a 25. hét körül éri el. Ezért nem hiszem, hogy sérülést okozott volna odabent.
2018. jún. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A méhed a szeméremcsont mögött van még, nemigen lehet még megütni. Ha baj lenne, annak jele lenne, vérzés, görcs.
2018. jún. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy baj lesz. Ennyi idős terhesen nagyon sok balesetről hallottam már, többek között én lépcsőről estem le, egy ismerősömnek hason fekve pedig rálépett a nagyobb gyereke (1,5 éves) a hasára.

Nagyon jól védve vannak!

2018. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
* mármint hanyatt fekve
2018. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Ha fáj, akkor menj el orvoshoz.

Miért ne lehetne nyaralás alatt?

Vagy biztosítás nélkül utaztál el???

2018. jún. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Orvoshoz mehetsz külföldön is. Van nemzetközi tajkártyád? De országon belül is bárhol elmehetsz.

Ha ez megnyugtat, el kéne menned.

De amúgy nagyon jól védve vannak a babák, és ő még nagyon picike.

2018. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem hogy baj lenne hisz a baba még jóval lejjebb van, de egy tanács: anya leszel! Bármikor bárhol történhet baleset a gyerekkel majd, ilyen nincs hogy nem tudok orvoshoz menni mert én most nyaralok......a gyerek egészsége mindig az első! Mentünk már ügyeletre nyaralás 2. napján és más ismerőseim is.
2018. jún. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Vitorlással vagyunk a tenger közepén helikopteres mentőakciót lehetne kérni. Nyílván ha a szárazon lennénk nem lenne kérdés. Azóta amúgy minden rendben és semmi panaszom!
2018. jún. 26. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Na, akkor jó :)

De egyébként a vitorlással meg vissza lehet hajózni a partra :)

2018. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!