Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is volt nagy pocija 16...

Masnak is volt nagy pocija 16 hetesen?

Figyelt kérdés
Harmadik baba, a kisebbik meg csak egy eves, es a pocim akkora, mint maskor hat honaposan volt, plane estere. Normalis ez ilyenkor mar?Ertem,h.mar elegge kinyultak a szalagok, de nagyon furi,h.ilyen hamar nõ.
2018. jún. 26. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem első baba és alig van még pocakom, de a környezetemben aki kb ebben a korban van, annak mind nagyobb a pocija, úgyhogy szerintem normális. (Szeretnék már én is rendes, nagy kismama hasat :) )
2018. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is de 1. gyerek után szétnyílt a hasizmom és annyira nem foglalkoztam vele, mert kis korkülönbséget terveztünk. 16 hetesen is látszott már, 24 hetesen meg úgy néztem ki, mint 1. gyerekkel 34-36 hetesen.
2018. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, első babánál is egész hamar látszott, de most a másodikkal iszonyat hamar nő. Most 21 hetes vagyok, de boltban már kérdeztek hány hetem van még, és hogy bírom így a végén. :D
2018. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Igen, tobbedik babaval hamarabb latszik. Mar kinyult a kotoszovet is tobbszor, nem olyan feszes az izomzat sem (kiveve persze, ha erositve van), a meh sem olyan feszes. Igy hamarabb latszik minden, meg a puffadas is, de meg az is, ha nem sikerult egy jot kakilni (mar bocs a kifejezesert).

En is a harmadik babat varom, azt nem mondom, hogy nagy a hasam 20 hetesen, de mar latszik, sot, ket hete mar rakerdeztek batran az emberek, hogy jol latjak-e, hogy baba van.

Ez az esetemben azert furcsa, mert meg a masodik babaval sem latszott rajtam semmi ennyi idosen, szuk ruhaban sem, sot, harmincpar hetesen nem kozvetlen munkatarsak nem vettek eszre, hogy terhes vagyok. Megdobbentek, amikor kiderult, hogy par heten belul szulok.

Szoval igen, most van hisz hetesen akkora pocakom, ami elso ket babaval 30 het korul volt.

Ranezesre az alakom ugyanaz, vekony vagyok, de mar nem edzek rendszeresen es eltelt 10 ev, gondolom gyengebb lett mindenem.

2018. jún. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam😀
2018. jún. 26. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt en is kiirhattam volna😆 en is 16 hetes vagyok a legkisebb 1 mult, es en is azt neztem mekkora mar a hasam.

Felek hova no meg ezek utan

2018. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! 1,5 éves a nagy és 26 hetes vagyok. 2 hete voltam államvizsgázni és volt ott egy mindenórás kismama, akit előre engedtünk, hogy hamarabb végezzen. A tanárok amikor megjöttek nem tudták eldönteni melyikünk az. Első babánál is nagy hasam volt, mert alacsony vagyok és sajnos szétszakadt a bőröm és azok a szakadások már most látszanak, hogy “ki vannak feszülve”, nem tudom milyen lesz a végére a bőröm. De kenem lelkesen, remélem ér valamit.
2018. jún. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, kicsit megnyugtato,h.nem vagyok egyedul🙂
2018. jún. 27. 10:31
 9/9 anonim ***** válasza:
többedik baba, és ha hasadra nem edzetél akkro hasizmok minde laza maradt,emgnyult a bőrőd. puffadás nagy hast eredményez
2021. aug. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!