Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szofi névről mi a véleményetek...

Szofi névről mi a véleményetek? (Nem nem a rögtön cigi jut róla eszembe stb válaszok érdekelnek. )

Figyelt kérdés

Eddig a lilin gondolkoztunk de a Szofi nagyon szép és ritkább mint a lili

a cigiről annyit párom is szokott szofit szívni régen régen én is szerettem a barna szofit néha néha mikor szívtam de ez nem befolyásolja a döntésünket..


2018. jún. 26. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha abból indulok ki, ahányszor ezt itt már megkérdezték... kicsit sem tűnik ritkának, vagy feleslegesnek.
2018. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Bocsánat... akartam írni:


Kicsit sem tűnik különlegesnek.


(Máshova figyeltem)

2018. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát, nem sokkal ritkább mint a Lili. Védőnő vagyok, és a körzetemben az elmúlt három évben, mióta dolgozom 3 Szófia, 4 Szofi és 2 Szofia született. Ráadásul hamarosan érkezik még egy Szofi.Úgyhogy mifelénk eléggé tömegnév lett.
2018. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem komolytalannak tűnik,meg olyan befejezetlennek.
2018. jún. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
A cicánat hívják Szofinak, így nálam szóba sem jöhetne. Ettől függetlenül tetszik. :)
2018. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

10 evvel ezelott tetszett nagyon a ferjemnek, amikor az elso gyerkeet vartuk, igaz, hogy mi Sophia-kent adtuk volna. Akkor meg nem volt gyakori es vegul fiunk lett. Es masodjara is fiu lett egy evvel kesobb.

Most szoba sem kerult, mert nagyon-nagyon gyakori lett, raadasul mindgyik valtozata felkapott (Szofi, Szofia, Zsofia).

Nekem nem tunik ritkabbnak a Lilitol, kb annyit hallom, mint a Lilit, Jazmint, Hannat, Norat.

Emiatt en mar nem adnam, es ez a velemenyem rola. Tetszik, szerintem szep nev, de tulsagosan felkapott jelenleg.

2018. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nagyon tetszik, de én inkább Szofia formában adnám, az mégiscsak egy teljes név, meg olyan elegáns hangzása van. A Szofi nekem bevenév, de amúgy szép.
2018. jún. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Szép. De rengeteg van már belőle, és unalmas! A Zsófi szebb... de az is tucat. A Lili is... nekem az olyan kutya, cicanév 😆

Pl egy bírónőnek nem tudnám elképzelni. Csak kislánynak. A Szofi detto.

2018. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

Akkor milyen válaszok érdekelnek? Csak akinek tetszik?

Ne haragudj, de szerintem béna és csúnya név, tényleg nem bunkóságból. És nem is csak a cigi miatt, hanem mintha nem tudnák a szülők, h az itt Zsófia. Ami szintén ronda.

2018. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem gyakoribb mint a Lili.


Nekem mindkettővel az a gondom, hogy kislányos

( már nem a cigi jut eszembe 😆)


De ha a kettő közül, akkor Lili tetszik jobban.

A környezetemben 2 év alatt 2 Szofi is van.. Itt pedig az elmúlt 9 hónap alatt ( amióta rendszeresebben járok a kategőriába) a sokadik Szofi-s kérdező vagy

2018. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!