Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki repült WizzAirrel...

Valaki repült WizzAirrel várandósan?

Figyelt kérdés
Jövő héten töltöm be a 24. hetet és azt olvastam a WizzAir honlapján, hogy csak a 34. hét után nem vállalják várandós nők utaztatását. Tőletek kértek bármilyen igazolást beszállás előtt, hogy még nem töltöttétek be a 34. hetet? Kellene kérnem papírt az orvosomtól?

2018. jún. 27. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 hetesen repültem. Tőlem nem kértek semmit. És neked sem kell még.jól tudod

Amúgy gondolom nem is nagy a pocakod csak kicsit látszik

2018. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha nagy a pocakod, akkor inkabb kérj igazolast, biztos ami biztos alapon. Hiszen elég ciki lenne, ha nem engednének felszallni. Ha kicsi vagy átlagos akkor ne törődj vele. En 27 hetesen repültem. Elvileg 28 hetes kortól kérnek/kerhetnek igazolast, legalabbis 2 éve még így volt...
2018. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt papírom, de nem kértek. A kis könyv legyen nálad
2018. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! A pocakom már látványos annyira, hogy a buszon már többen is át akarták adni a helyüket, ezért is gondoltam, hogy a reptéren is tutira kiszúrják. Akkor a kiskönyvet viszem magammal, biztos, ami biztos alapon. :-) Mindenkinek további kellemes napot!
2018. jún. 27. 08:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én más fapadossal utaztam. Én kértem papírt az orvosomtól(angolul és magyarul is), de főleg azért, mert volt egy szuri, amiből vinnem kellett ki is, és így az is benne volt, hogy miért viszem. Nem kérték sehol, pedig a bőröndökben és a kézipoggyászokban is volt egy-egy pld.:)
2018. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet repülni kismamáknak is,de 28 vagy 30.hétig utána már igazolás kell az orvosodtol magyar meg más nyelven
2018. jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!