Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt mar valakinel, hogy a...

Volt mar valakinel, hogy a barnazasra eloirt progeszteron adagot 8-9 hetesen csokkentse a doki?

Figyelt kérdés
Vervetel nélkül ugyan, de azt mondta szerinte sok a 3*100, inkabb 1*200 at szedjek. Nem értem! Azt tudom, es az orvos is mondta h elhagyni nem szabad, de csokkenteni igen?
2018. jún. 27. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta 6 hetesen, hogy a 3x1 helyett, napi 5 kell, mert a terhesseg elorehaladtaval tobb progeszteronra van szukseg. Majd a 15. hetre kellett fokozatosan elhagynom 1 het alatt.
2018. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt, es neked is barnazasra irtak fel, vagy megelozesre? Az a baj hogy hiaba bizom a az orvosomba, annyi mindent irnak, mar nem tudom mi a jo meg mi nem. Olyan régóta varjuk a babat, kicsit aggodos lettem :)
2018. jún. 27. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, az elso hetekben volt egy kis barnazas. Amiatt hasznaltam.
2018. jún. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!