Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más kismama is ingerlékeny?

Más kismama is ingerlékeny?

Figyelt kérdés
13. héten járok és az 5. héttől kezdve állandóan kiakadok mindenen, túlreagálom a dolgokat. Előző terhességeimnél nem voltam ekkora p****, pedig akkor is sok idióta, bunkó emberrel találkoztam.
2018. jún. 28. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sokkal nyugodtabb vagyok terhesen, a másodikat így vettem észre. 😊
2018. jún. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig próbálj meg nem az lenni, nem tesz jót. Én nyugodt vagyok, nincs ilyen problémám.
2018. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néha az voltam,inkabb hangulat ingadozásaim voltak!

Magne B6😂😂😂

2018. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen és szinte már az őrületbe kerget! Nagyon ingerlékeny vagyok és a páromon kívül már más is észre vette, nem tudok jobbat magamnak sem mint a magneb6
2018. jún. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
800 mg magnézium-citrátot és 40 mg B6-ot szedek minden nap, de ma is egy idióta autós felparkolt a járdára, nem zavarta, hogy 1 cm-en múlt, hogy nem ütött el és még lezsidók*rvázott (igen, így), amikor szóltam neki, hogy azért nem kéne kilapítania a gyalogosokat a járdán, de csak ezután mentem át én is parasztba. Mondjuk ez akkor is felbosszantott volna, ha nem vagyok terhes, lassítás nélkül felkanyarodni a járdára és a ház faláig meg sem állni. Vagy villamosról is szállnék le, de a vénasszony tolja vissza a népet, mert meglátott egy üres helyet. Liftből sem lehet kiszállni, mert néhányan attól félnek, hogy nem férnek be, de arra már nincs eszük, hogy ha előbb hagynak kiszállni, azzal nekik is több helyük lesz. Eddig szó nélkül tűrtem, de most nem zavartatom magamat, simán visszalököm azokat, akik nekem jönnek (persze védem a hasamat). Vagy amikor az Újbuda-központnál lévő Liptói pékségben 20-asokban kaptam a visszajárót és 350 Ft-tal akart átvágni az eladó és amikor szóvá tettem, nem akart foglalkozni velem, végül a különbözetet 10-esekben kaptam meg úgy, hogy ledobta a padlóra, utána elküldtem a francba. Eddig is idióták voltak az emberek, előtte is fellöktek, sokszor akartak átverni a visszajáróval és dobták elém a maradékot, bunkóztak, de most már én is átvettem a stílusukat, mert úgy érzem, hogy felrobbanok. Előtte sajnáltam lelki szegényeket, de most legszívesebben záptojással dobálnám meg őket. Voltam már terhes, vannak gyerekeim, de még soha életemben nem voltam ennyire feszült és ideges, mint most, magnézium és B6-vitamin ide vagy oda.
2018. jún. 28. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig én is az voltam, de 2 hete szedem a magne b6-ot 3x2-es adaggal, azóta lenyugodtam.


Az elsővel ilyen nem volt. Ott inkább pityergős voltam, de az hamar elmúlt.

2018. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz viselkedni, azt nem illik terhességre fogni.
2018. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!