Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák! 25 hetesen a magzat...

Anyukák! 25 hetesen a magzat súlyát 1000 gr- ra becsülték! Nagyon aggódom mennyi lesz a végére, ha már most ekkora! Volt valaki hasonló helyzetben és ha igen akkor a Ti babátok mennyivel született?

Figyelt kérdés

2018. jún. 28. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez becslés, emiatt ne aggódj, amíg az orvos szerint minden rendben. A te születési súlyod kiindulópont lehet, ha nagy baba voltál, akkor sanszos, hogy a tied sem lesz kicsi. De nem egyforma ütemben nônek végig, nem feltétlenül lesz óriás baba.


Nekem 27+4 hetesen 940gr-ot mértek. Szülés elôtt 4kg-ot, aztán 3700 lett. Nem pontosan ezek a mérések.

2018. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Ettől még akármekkora lehet a végére, ne aggódj előre!
2018. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
A sulybecsles egy teljesen értelmetlen dolog. Abból indul ki, hogy ha x csont y hosszúságu, akkor az atlag magzat z súlyú. Szinte mindig téves. Gondolj bele, egy 160cm magas személy lehet 50 kiló de 150 is.
2018. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen normalis suly a picidnek, nekem 31 hetesen mar 2200gramm volt, 3920grammal szuletett, de gyorsabban es ugyesebben jott, mint a szobatarsamnak, akinek 2800 gramm volt a babaja. Ez valoban csak egy becsles, de ne felj a nagy babatol :)
2018. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 26 hetesen 1 kg-t becsült a nőgyógyász.Minden rendben vele.
2018. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó méretek, de könnyebb meg szülni egy nagyobb méretű babát, mint egy 1,5 kilosat picit
okt. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!