Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes uh-n már tutira...

18 hetes uh-n már tutira megmondták a babátok nemét?

Figyelt kérdés

Ma voltunk apával,de a doki nem látott a lába között semmit.Akkor már tuti ,hogy kislány lesz?Mikor lehet tudja a doki 100%-ra megmondani?

Nektek hogy volt?Bejött?


2010. jún. 17. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont tegnap voltunk a 18 hetesen,de nem lehetett látni,bármilyen szögben volt!Viszont az első babánknál szintén 18 hetesen 100% megmondták hogy fiú és az is lett : )
2010. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk akkor mondták meg hogy fiú lesz, és be is jött. Mindig mutogatta magát, így egyértelmű volt! :-))
2010. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

21 hetes vagyok és még nem tudom.Van akinek a végéig mást mondanak mint ami valójában.Biztosat csak akkor tudhatsz amikor már megszületett.

21+1hkm

2010. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem látott semmit? Azt mondta, hogy lány? vagy hogy nem látja. Ez nagy különbség.Azt mondta neke m a doki, hogy mindegy, hogy lány, vagy fiú neki. Nekem tutira mondta, hogy lány, ne is reménykedjen Apa a fiúban. (merthogy reménykedett). A Tesómnak azt mondták, hogy lány, és fiú lett. De ált. ha tutira mondja , hogy lány, akkor az lesz valszeg.
2010. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha a 18. héten még nem látott semmit a lába között, akkor lány lesz.
2010. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a 4 babámat várom,a héten voltam 18 hetes uh és az orvos azt mondta hogy lány .A 3-nál is a 18 h uh mondták hogy lány az is lett.Az 1 és 2 fiut mondtak és azok is lettek.
2010. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem látott semmit, szerintem az még nem 100%, hogy lány lesz. Nekünk fiút mondtak akkor és az is lett, de tudok olyan esetről, hogy lányt mondtak végig az összes vizsgálaton és fiú lett.
2010. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már 4 alkalommal nézték 4d-vel és nem tudták megmondani a nemét mert takargatta magát a kis drágám,2 hete amikor voltam uh akkor azt mondta a doktornéni, hogy a lába között nem lát semmit tehát úgy néz ki , hogy kislány:)De nem 100% modta. A lányok bekukacosodhatnak az orvosok szerint, ami fordítva nem nagyon szokott előfordulni.Úgyhogy még tutira mi sem tudjuk milyen nemű lesz a baba.Nagyon boldog babavárást kíván egy 25+4 kismami

2010. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én fiacskám már a 12. héten megmutatta magát. Onnantól kezdve végig tuti fiút mondtak. És az is lett! :)
2010. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Majd pár hét múlva kell visszamenni,mert doki szerint egyik lába fel volt húzva,amit ütögetett a kezével:)De akkor most mi lehet?

Takarta volna a fütyijét a lábával?Ez tényleg lehetséges?

Lehet ezért nem látott semmit?

Mindegy,a lényeg az egészség,az pedig MEGVAN!!!!!

2010. jún. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!