Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok. Az...

Kiscipő123 kérdése:

6 hetes terhes vagyok. Az ultrahangkor nem hallottam a baba szívhangját. A baba 3.3 mm-es. A doki azt irta a leletre hogy a szívcső pulzál. Akkor miert nem hallottam a szívhangot?

Figyelt kérdés
2018. jún. 30. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert 6 hetes terhes vagy és nem 26 hetes.
2018. jún. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha azt irta rá hogy pulzál akkor az ugy van. csak azert nem hallottad mert hangot nem adott rá. bár bem tul jo fej hogy nem kapcsolta be hogy hallhasd..
2018. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatatta meg azert nem hallottad
2018. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

6 hetesen nekem is 3 mm-s volt, leleten annyi van hogy van szívhang, de nekem sem mutatta :)

Biztos van szívhang, nem hazudhatnak ezzel kapcsolatban. Boldog babavárást!

2018. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem adott rá hangot - eeeeennyi
2018. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapcsolta be az ultrahang doppler funkcióját, ami az áramlást méri, jobb helyeken ilyen pici embriót nem is zaklatnak vele, meg annyira kicsi az a 3 mm, hogy nehéz is vele megjeleníteni a szívcsőpulzálást.

Ilyenkor a sima 2D ultrahang képen látszódik a szívcső pulzálás, ennek nincs hangja, csak látni lehet.


Az orvosod szakszerűen járt el, élő magzatod van, aggodalomra semmi ok.

2018. jún. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!