Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Progeszteron mellett 8+5...

Progeszteron mellett 8+5 hetesen ujra barnazas?

Figyelt kérdés
Szedem a progeszteront mert 5 hetesen vereztem kicsit, azota elmult. Most ujra jelentkezett egy nagyon keves barna maszat. A progit orvos utasitasara csokkentenem kellett 4 napja, nem tudom ennek lehet-e koze hozzá.

2018. júl. 1. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyit szedsz most és milyet? Lehet köze hozzá, ha keveset használsz. De ha pl utrogestanból napi 6-ot csökkentettél 4-re, nekem eleve napi 4 volt az adagom, szóval nem gondolnám olyan kevésnek. De 8 hetesen nem tudom miért kell csökkenteni, nekem csak 12 hetes kor után kellett.

De lehet más oka is a barnázásnak, nem csodaszer a progeszteron sem. Csak akkor segít, ha progeszteronhiány okozza a barnázást.

2018. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Progeszteron exeltist irt fel anno 5 hetesen az ügyeletes orvos 3*1-et. Aztán a sajat orvosom azt mondta mikor 7 hetesen mentem hozzá, hogy minden rendben, de o soknak talalja a 3*1-et ugyh legyen 1*200mg. Tegnap fajt a derekam, meg petefeszeknel tompan szurkalt neha, de ezt ereztem mar tobbszor az elej ota, es utana van hogy halvanx barnazas elojott, igy a méh novekedesere fogtam. Csak nem tudom masnal is volt-e esetleg igy? Mostanra elmult a barna is, csak 1* lattam reggel pisilesnel, ugyh nem rohantam ugyeletre
2018. júl. 1. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!