Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, hogy bírtátok ki a...

Kismamik, hogy bírtátok ki a pozi teszt és az első orvosi vizsgálat alatt eltelt időt?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon félek, nemrég pozi lett a tesztem, ma megyek időpontért a dokihoz. Egész éjjel nem aludtam az idegességtől. Több év után sikerült végre a pozi teszt, már meddőségire akartak küldeni. Nagyon félek, hogy minden rendben lesz-e?
2018. júl. 2. 07:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Úgy bírtam, hogy még egyáltalán nem éreztem magam kismamának. A 12-ik hétig nem éltem bele magam, utána is csak fokozatosan.
2018. júl. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez egy jó tipp, bár a hányinger miatt nehéz nem figyelembe venni 😁😁
2018. júl. 2. 07:33
 3/21 anonim ***** válasza:
Nehezen... jelenleg én is várakozom. Két hete lett pozitív a tesztem, és még két hét van az elsö vizsgálatig( szabadság meg telitettség miatt ne volt elöbb szabad idöpont). Sajnos a várakozáson kivül sok mindent nem tudok tenni.
2018. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Úristen, én belehalok a 2 hétbe. Azért is félek, mert ciklus alatt szedtem progeszteront, de hát azt csak a ciklus végén kellett 10 napig, most félek, hogy hiányolni fogja a szervezetem és baj lesz
2018. júl. 2. 07:43
 5/21 anonim ***** válasza:
57%
A progeszterobt szerintem nem kellett volna abbahagynod, ha terhes vahy.
2018. júl. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Nekem cca 6 óra volt a kettő között... szóval könnyen :)
2018. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

Ha elkezdted a progeszteront, akkor nem szabad abbahagyni, mert a leeső progeszteronszinttől elindul a nyálkahártya leválása és elmegy a baba!


Amúgy egész terhesség alatt ez lesz, hogy alaphangon 4-6 hetek fognak eltelni két vizsgálat között. Higgadj le, amíg nincs vérzés és görcs, addig úgy kell venni, hogy minden OK.


A progeszteront viszont MÉG MA szerezd be, ha nem akarsz elbúcsúzni a babától egy megvonásos vérzés keretében!!!!!

2018. júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Ha ma mész időpontért kérdezz rá a progeszteronra, mert azt szedni kellenne továbbra is, így, hogy potitív lett a teszt.

Nekem is kellett mielőtt a második lányommal terhes lettem a ciklus közepétől (Progeszteron exeltis). Pozitív teszt után kaptam az Utrogestant és a 12. hétig kellett használnom.

Mindenképp kérdezd meg, meet valószínűleg ezután is kellenni fog.

2018. júl. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
Az elsőnél 6 év várakozás után jött a baba, ott kihisztiztem egy nem létező időpontot 3 nappal teszt utánra. 8 hetes voltam. A második gyorsan jött és korán észrevettem, itt 4 hetet vártam a dokira, szintén 8 hetes voltam. 😊 Én azzal nyugtattam magam, hogy nem lehet baj, hiszen jól vagyok, nem fáj, nem vérzek, stb. Nyugodt voltam és csendben örültem az újabb babának.
2018. júl. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom mennyi ideje késik, de ha 4-5 hete akkor lehet csak 2 hét múlva kell majd menned, hogy biztosan legyen szívhang. Sokan elöbb mennek és utána meg azon aggódnak, hogy miért nem volt szívhang. Ha tényleg nem bírsz várni (amit amúgy megértek), akkor menj el egy magán UH-ra.
2018. júl. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!