Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit és mennyit egyek, ha...

Mit és mennyit egyek, ha bizonytalan ideig feküdnöm és pihennem szabad csak? Mindez terhesség alatt. Hátra van még 6 hónap. Talán nem kell végig feküdni.

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Terhesség alatt semmitől nem tartóztatnám meg magam, amit megkívánsz azt nem csak Te kívánod, hanem a Pici is. Fogyókúrázni ráérsz később szerintem.
2018. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan speciális helyzet, amit szakemberrel kellene megbeszélned.
2018. júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem a legjobb kategóriában tettem fel a kérdést, természetesen nem a fogyókúra a cél, hanem az ésszerű határokon belüli táplálkozás. Kívánós szerencsére nem vagyok, egyszerűen csak nem szeretnék felesleges energiát bevinni.
2018. júl. 2. 15:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Lassan 6 hónapja fekszem, ebből 4-et úgy, hogy csak wc-re, meg egy zuhanyra kelhetek fel; ülnöm sem szabad.

Igaz, én terhességi cukorbeteg is vagyok, ezért diétáznom kell; de rám össz-vissz 12 kg jött fel így a végére.

A szénhidráttal kell vigyázni, a fehérjét, zsírt nem néztem. Napi 6x étkeztem.

2018. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja! És a kérdésedre a válasz:

Mit?: Szénhidrátból a lassan felszívódót pl. teljes kiőrlésű termékek. Minden nap gyümölcsöt, de banánt, szőlőt, dinnyét ne. Köretnek leginkább salátákat, bulgurt, párolt zöldséget. Sajt, hús, tejtermék mehet számolatlanul.

Mennyit?: Nekem a GDM miatt 180g ch volt előírva, a fehérjét, zsírt nem kellett számolnom.

2018. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!