Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiú lesz vagy lány?

Fiú lesz vagy lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ovuláció előtt 4-5 nappal voltam együtt a párommal, és teherbe estem. (nem is gondoltam volna hogy ennyivel előtte sikerülhet :) ) de sikerült. És most az a kérdésem, hogy azt olvastam a neten, hogy ilyenkor nagyobb esély van kislányra.

Ez igaz?

Van köztetek olyan, akinek így lett kislánya?

( mi nem időzítettünk meg ilyenek, csak így sikerült. Mindegy a neme de azért kíváncsi vagyok mik a tapasztalatok. Még van pár hét ameddig ténylegesen kiderül.



2018. júl. 2. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem lány lett az első úgy, hogy 4 nappal ovu előtt voltunk utoljára együtt.
2018. júl. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Erre nincs tuti tipp. Ha lenne, lehetne tudatosan gyereket tervezni, mármint a nemét illetően. Amikor xy azt írja neki lánya lett, attól te nem vagy előrébb mert lehet hogy neked attól még fiad lesz.
2018. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm is ebben reménykedett többedik terhességénél is, mind a négy fiú lett... 😀
2018. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Remény van persze, de szerintem ígyis közel 50-50 százalék.

Nekem mindkétszer így lett fiam! 😀

2018. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ebbol semmire nem lehet kovetkeztetni.
2018. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Fiú
2018. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, vmivel több esély van kislányra, mert a fiú hímivarsejtek nem olyan sokáig életképesek, mint a lányok. Mi is 4 nappal ovu előtt voltunk együtt előző babánál és kislány lett! :)
2018. júl. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ovu után voltunk együtt, kislány lett.
2018. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!