Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végén járó kismamák! Hogy...

Végén járó kismamák! Hogy álltok a feszültséggel, ingerlekenyseggel?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? :)
2018. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Én még nem a végén járok, 29 hetes vagyok csak, de ma teljesen kikészültem. Ehhez persze hozzájárult a 2 éves fiam, aki ma olyan válogatott rosszaságokat csinál, amiket korábban sohasem. Persze délután nem tudtam elaltatni, pedig mindent kipróbáltam, már üvöltött az ágyban, mert nem engedtem felkelni. És láttam rajta, hogy direkt szivat, mert a rosszalkodások előtt még szólt is, hogy nézzek rá. Igazából nem is tudom mi ütött ma belé, általában normális szokott lenni. Mondjuk alapból fáradt vagyok ma agyilag, mert itt voltak hétvégén anyósomék, és egy nyugodt pillanatom nem volt, mindenhol volt egy családtag.
2018. júl. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt a vegen olyan nyűgös tudok már lenni, ingerült, feszült vagyok, idegesít sok minden, szegény férjem csak hallgat, várom, hogy kibujjon, tudom hogy nem lesz könnyű, sőt, de már így sem jó. Fájnak az ízületeim, derekam, teher már.
2018. júl. 2. 20:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mind a 4-nél buddha voltam végig. 😊
2018. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom. 37 hkm.
2018. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Ma leptem a 32.hetbe. Annyira meg nem a vege,de egy hisztigep vagyok. Faj minden.. A derekam,a szemeremcsontom,a labam. Fekudni sehogy sem jo,idegesit,hogy hamar elfaradok.. Ezt leszamitva egyebkent boldog vagyok,tervezek es alig varom !:) Elso babak lesznek.
2018. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
38het.en neha megtudnek olni barkit,felidegesit minden.szeretnek en is tulleni😊
2018. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!