Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Soproni kórházba bejöhet...

Soproni kórházba bejöhet velem hasi ultrahangra a kisfiam?

Figyelt kérdés
A párom tudom hogy bejöhet de nem tudjuk kire hagyni a 6 éves kisfiunkat amíg elmegyünk az ultrahangra.ő is bejöhet velünk?
2018. júl. 9. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfogod és beviszed, ennyi. Nem maradhat felügyelet nélkül, akinek meg nem tetszik, az fizessen neked bébiszittert.
2018. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Meg fogják mondani hogy a párod kell kint maradjon vele, nálunk a klinikára gyereket fel se engednek (Szeged)
2018. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kórházak szülészetére nem engednek be 10 éven aluli gyereket, de ha ez egy járóbeteg rendelésen van, akkor szerintem bemehet.
2018. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját orvosodhoz mész? Ő gondolom nem szólna, de ha csak úgy UH-ra, akkor lehet megkérnek maradjon kinn a férjed a gyerekkel, azért hárman benyomulni egy vizsgálóba lehet nem engednek. Alapon nem szólnak, ha viszed a gyereket, mert ugye hova rakjad, de itt nem arról van szó, hogy nincsen felügyelete, csak gondolom (érthető módon) apa is látni akarja a babát, ezért mennétek be mind, de hogy ez esetben mit lépnek a protokolljuktól függ. Azért ha csak úgy simán mentek és nem a dokidhoz, én rákészülnék, hogy a végén apának kint kell maradni a fiatokkal, a sima rutin UH, az SZTK-s, meg kórházi, amit szonográfus végez nem babamozi, arra vannak fizetős helyek, ha futószalagon megy, nem fognak egy 3 fős kiscsaláddal bajlódni.
2018. júl. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhes vagy ? Akkor nem. Ki is lesz írva ,hogy gyerek nem mehet be.
2018. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!