Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem megyek cukorterhelesre...

Ha nem megyek cukorterhelesre akkor fognak problemazni? Egyebkent minden vizsgalaton reszt vettem.

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 12:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Kötelező. Miért nem akarsz menni? Nem egy nagy dolog...
2018. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Naná hogy fognak. Ugyanis nagyon fontos!
2018. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

A doki kérni fogja az eredményt.


És ha cukros lettél a terhesség során? Megéri a kockázatot?

2018. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem kötelező. De gondolom fontos az egészségetek...
2018. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
Biztosan fontos, de nekem nem tudták megcsinálni, mert folyton hánytam, senkit nem érdekelt, hogy nálam ez kimaradt, rá se kérdeztek.
2018. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Fognak, de Te vegkepp ha baj van es nem kapsz inzulint, vagy kezelest es halva vagy betegen születik a kisbabád (pl legkisebb féltestverem..)
2018. júl. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Elárulom , hogy a nyugat-európai országokban ez nem kötelező, onnan tudom , hogy kettőben is éltem mikor terhes voltam. Ha nincs rizikófaktor, akkor nem csinálják meg alapból. Otthon sem erőszakolhatnak rád semmit, ha nem mész, nem mész.
2018. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Az valóban igaz, hogy a nyugat-európai országokban lényegesen gyatrább a terhesgondozás...
2018. júl. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Igen, hiszen a 10 millios Magyarorszag ahol a masutt 50 eve betiltott gyogyszereket hasznaljak, a kegkevesebb a varhato elettartam Europaban, viszont legmagasabb az elhizottak, alkoholistak es az ongyilkosok aranya - na, ott aztan tokeletes a terhesgondozas ! Aha, mig a doki zsebet tomik a nok penzzel ... undorito!
2018. júl. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

64%-os sehol nem írtam, hogy itt olyan hű de f..sza lenne az eü ellátás. Szó sincs róla. Katasztrófa, és ezt mint benne dolgozó tudom a legjobban!

De a terhes gondozás valóban alapos, kissé túlságosan is (szerintem). De azt nem mondhatjuk, hogy a kismamákra nem figyelnek oda.

2018. júl. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!