Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30. héten iker terhesen....

30. héten iker terhesen. Kevés magzat víz, kicsi súly lehet gond!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

30 hetes terhes vagyok kétpetéjű babáimmal. Mostanában (pár napja) éjszaka van hogy erős has és derék fájás jelentjezik rövid időre. A magándoki szerint a kislány 250grammal le van maradva és kevesebb a magzat vize mint kellene/kevesebbet is érzem mozogni / ! Mit gondoltok ezek a jelek lehetnek a kora születés vagy a korábban születés jelei? Mert ugy tudom ha csökken a magzat viz akkor megszülesztenek :/ :(


2018. júl. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyobb biztonságban lennétek kórházban, naponta ellenőrizve. Nekem ikrekkel protokoll szerint 32 hetesen panaszmentesen is be kellett feküdni. Főként a fájdalmak és a magzatvíz miatt kellene szorosabb megfigyelés, hogy be tudjanak avatkozni, bármi van.
2018. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Épp ezért mentem el egy magán dokihoz mert a korházba gyorsan letudnak üimdemt. De viszem az összes papirt és eredményt. Akármi gondom volt eddig a korházban monfig az volt a válasz hogy 'elöfordul' ...
2018. júl. 9. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

33hetes vagyok ketpeteju ikerbabaimmal:)

Korhazban vagyok,ma fektettek be. Tudoerlelo szteroidot is kapok ha neadjisten elindulna a dolog. Egyebkent ugyanilyen fajdalmaim vannak. Es a kislanyom nekem is kisebb.

Ezert en is azt gondolom nagyobb biztonsagban lennel korhazban. Nincs magandokim meg ilyenek sima sztkba jarok terhesgondozasra,de itt nem inteznek el annyival,hogy elofordul.

2018. júl. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28 hetes vagyok. 2 héttel vannak elmaradva a babák súlya. Egypetejuek, holnap megyek a kórházba újabb UH-ra, így dol el, hogy korhazba kerülök e most vagy nem. Felek nagyon, hogy mi a baj.
2018. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kevesebb magzatviz az jelenthet mást is. Pl sokat iszik belőle, de keveset pisil. 30 héttől folyamatosan csökken a magzatviz, de ez normális.

Lehet azért is mert nem iszol eleget.

Lehet azért is mert elzáródott a baba veséiben vagy hugyholyag körül vmi, de azt látta volna az orvos és tudnád, mondta volna, illetve rajta kéne lenni a papirokon. Úgyhogy ez szerintem ki van zárva...

Ikres terhességekre jobban figyelnek. De szerintem, nem a koraszülés jele a víz csökkenés, főleg ha nem korosan kevés.

Esetleg még jelentheti azt hogy szivárog a magzatviz... De azt észre vennéd...

2018. júl. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az iker babák 34-36 hetesen születnek.ezer dolog lehet a tüneteidnél,de a doki mondta volna ha bajok lennének
2018. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!