Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt úgy valaki, hogy a...

Volt úgy valaki, hogy a magzatmozgásból vette észre hogy terhes?

Figyelt kérdés

Semmi konkrét terhességi tünet, nem tervezett baba, de egyszercsak megmozdul…

Mennyi erre az esély?



2018. júl. 10. 04:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen leginkább csak a városi legendákban van.


Aki ilyet állít az általában, nem akart róla tudomást venni. Vagy olyan buta lehet, amire szavaim sincsenek.

2018. júl. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Én ismerek egyet! Elég nagy darab a csaj, nem menstrualt rendesen. Orvostól orvoshoz járt miatta. Utána egyszer elkezdett mozogni a hasa.
2018. júl. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Ezt csak úgy tudom elképzelni, hogy valaki szoptat, amiatt rendszertelen a menzesze. A mellfájdalmat a szoptatáshoz társítja, a fáradságot az éjszakai keléshez, a hízást a hormonokra vagy, hogy eleve még nem fogyott vissza.

Így elképzelhető, hogy 15. hétig ne vegye észre. De ez is inkább nagyanyáink idejében.

2018. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a főnökasszonyom. Született egy fia, aztán utána 8 évig nem jött össze a baba, de azt is mondták neki az orvosok, hogy nem lehet neki több, olyan problémái vannak, nem is menstruált, csak ilyen évente 2szer. Aztán örökbefogadtak egy kislányt. Rá kb 5-6 hónapra meg terhes lett, de nem volt semmi tünete. A 20. héten derült ki, hogy gyereke lesz. Nem hiszem, hogy hazudna, mert ismerem a lányát is, tőle is hallottam a sztorit, plusz mikor én várandós lettem, akkor elmesélte ezt a férje is.
2018. júl. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Pont a napokban történt a dolog,sogornőm barátnöje bement nèhány honapja a korházba mert vérzett,mondták neki bent kell maradnia a korhàzban mert terhes,majd màsnap a csaj fogta magát összepakolt és szó nélkül hazament.Persze utánna kiértesitették hogy mivel saját felelöségre hazament ezért ha baj lessz az már nem az ö felelöségük.Elkönyvelte magába hogy elvetélt,majd 1 honap mulva csinált 1 tesztet és mondta a párjának hogy megint terhes.Ugyanaz a terhesség volt csak mivel szegény buta és nem maradt benn a korházban igy nem tudta hogy nem is vetélt el.Vasárnap megszületett 26 hétre és 500g al egy kisfiut a saját othonában.A mentösök kérdezték hány hetes terhes ö meg azt sem tudta megmondani,mondjuk olvasni irni sem tud.Állitolag megverte a párja és azért indult be a szülés.Ö elsönap megint hazaszökött a korházbol a kisbabát más városba vitték.Hát nem pont ugyanaz mint amitl te kérdeztél de gondoltam megosztom veletek.
2018. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves #3 Saját terhességből kiindulva nem mindenkinél vannak ezek a tünetek. Teljes mértékben rosszullét vagy mellfájás nélkül voltam terhes, és hízni is csak a terhesség közepén kezdtem.
2018. júl. 10. 09:35
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Miért kell lepontozni mindenkit? Azért mert nem találkoztak ezzel, tényleg van ilyen. 2-es voltam. Addig én sem akartam elhinni, hogy van aki nem veszi észre.
2018. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Én a nőgyógyásznál találkoztam egy ilyen lánnyal. Tablettát szedett, de mellette lett terhes. (Hogy rosszul szedte, vagy ő volt az a fél százalék, akinél nem használt, nem tudom.)Ugye szedte a tablettát, vérzett is, majd megmozdult a baba a hasában. (Addigra abortuszra se tudott menni, ráadásul kiderült, hogy súlyos beteg a magzat.)
2018. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Ez alkati kérdés meg,nagyon ritkán előfordul
2018. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%

Kb. minden évben van egy-két ilyen eset, ami bekerül a médiába. "Nem tudta, hogy terhes vagy eltitkolta a terhességét."

Normál esetben vannak tünetek, igen, de vannak extrém esetek, amikor semmi tünet.

A menses elmaradása szoptatás alatt simán lehetséges. Nekem pl. az első 11 hónapban egyáltalán nem jött meg.

Ha valaki nagyon túlsúlyos, akkor a magzatmozgásokat is későn érzi, jóval félidő után, szomszédasszonyom 110 kg feletti súllyal kezdte a terhességet és szinte csak a 3. trimeszterben érzett magzatmozgást, de elmondása szerint az is olyan volt, mint amikor nagyon mozognak a belek székelés előtt. Csúnyán mondva a ~háj~ felfogja a gyerek rúgásait, az érzékelőreceptorok nem, vagy csak alig észlelik.

2018. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!