Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Strandolás terhesen?

Strandolás terhesen?

Figyelt kérdés
Mikre kell figyelni? Vízbe nem szívesen mennék, de pl. napozni mennyire lehet? Lehet hülye kérdés, de mennyire szűrődik át ilyenkor a napfény?
2018. júl. 15. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A magzatvíz felmelegedik, nem szabad napozni krémmel sem! 10 perctől árnyékban valószínűleg nem lesz baj, de nekem kifejezetten rosszul is esett/esik terhesen, ha a hasamat nap éri.
2018. júl. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta, hogy amiatt is rossz ilyenkor napozni, mert a meleg miatt a vérnyomás is nagyon megnő. Ami akár veszélyes is lehet.
2018. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem a doki a szűrt árnyékot javasolta, tehát ha egy mód van rá, akkor kerüld a napozást.

Én 3 hónapos koromtól a nyarat a strandokon töltöttem, imádtam napozni és nem is ártott a nagy hőség, de most nem esne jól a tűző nap.

Mielőtt vízbe mész, tájékozódj annak tisztaságáról a neten és kerüld azokat a helyeket, ahol sokan és sokáig áztatják magukat. Egyébként jó lubickolást!

2018. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt, ahol élünk, tele van a tengerpart kismamákal mindig. Annyira kell óvni a magzatot, mint önmagad.
2018. júl. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hamar felmelegszik a magzatvíz,és benne a magzat, akinek a hőháztartása még nem megfelelő. Ezért kerülni kell a napozást, huzamosabb ideig ne legyél a napon, ha nem muszáj, fürdéssel kapcsolatban az orvosod tudja megmondani, a méhszájjal mi a helyzet, mennyire zárt.. Vizek közül is inkább a természetes víz jobb, ott nincs annyi ember állandóan összezsúfolva kis helyen, ha mégis medence, akkor inkább langyos víz, forró semmiképp...
2018. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!