Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor tesztel eloszor a...

Ki mikor tesztel eloszor a menstruacio keses utan hany nappal?

Figyelt kérdés

5 napja kesik ...28-29 napra jon a ciklusom...tegnap vizsgaltam...negativ lett...probaljam meg par nappal kesobb vagy menjej orvoshoz....soha nem szokott ennyit kesni...

Orulnek ha leirnatok a tapasztalaitokat...


2018. júl. 16. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt sose gondom a ciklusaimmal. Életemben 2x késett vérzésem úgy,hogy nem voltam terhes.Érdekes mód mind a kér esetben 1-2 ciklus múlva pozitív lett a teszt. Mind két esetben 2 hét késésem volt.Lehet már készülődött a szervezetem. Nem tudom. Mikor terhes lettem,az elsőnél egy hét késésnél teszteltem,jól látható pozitív lett. A másodiknál 3 nappal a nem várt előtt,mert furcsa tüneteket produkáltam,ami nem volt jellemző premens tünet nálam. Egyértelmű pozitív volt a teszt. Meg is lepődtem,mert abszolút enm volt halvány.
2018. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján késő délután, nagyon erős pozitív lett. Ez mindenkinél más, még reménykedhetsz hogy pozitív lesz.
2018. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég rendszertelen volt a menzeszem,(30-41 nap) ezért én csak akkor teszteltem, ha már 1 hete késett(30.naptól számolva). Mikor terhes voltam akkor már ki is mutatta az erős pozitívat.
2018. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6 napja késik, a reggeli teszt negatív. Mi nem terveztünk babát, csak utánaszámoltam és rájöttem, hogy késik.

Én pénteken tesztelek újra.

Eddig 2* "késett": mindkétszer terhes voltam. :)

2018. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 nap késést követően, az 5. nap reggel teszteltem pozitívat.
2018. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Èn a nem várt napjátol szamolva 3dik napon teszteltem este ès nagyon egyèrtelmű pozitìv lett. Az èn ciklusom is 28-29naposak voltak.

Szerintem tesztelj ùjra valami korai tesztel, annak màr valamit mutatnia kell. :)

2018. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kosznom a valaszaitokat...majd ertesitelek titeket...
2018. júl. 16. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!