Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhes vitamint ajálnjá...

Melyik terhes vitamint ajálnjátok? Eddig a Femibiont szedtem de most jön majd a második trimeszter és meghökkentem az árán, ezért inkább JutaVitot vettem. Mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen sajnos az egyik legdragabb...nekem ezt javasolta a dokim, igy mar ennel maradtam.
2018. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Én eddig gravidát szedtem, de az orvosom most kifejezetten a femibiont ajánlotta így arra váltottam. (24. hét) Az ára tényleg kicsit húzós,de nem vételenül ezt ajánlotta szerintem
2018. júl. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Trimeszter vitamin !!!!
2018. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jutavitot szedtem végig. Nem volt semmi gond. Vérképem is jó volt végig.
2018. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ajánlani tudom a Jutavitot!!!


Én már mindent áttanulmányoztam vitaminok terén és erre esett a választásom anno, azóta is azt szedem, mert a drágábbakban jóval kevesebb a hatóanyag!!


Minden eredményem mindig rendben volt mellette eddig és szerintem ez a ma létező legjobb ár-érték arányú terhes vitamin!!!


Szerintem jól tetted, hogy ezt vetted! :)

2018. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
28 hetes vagyok és jutavitet szedem. Tökéletes a vérképem és jól is érzem magam. Szerintem tökéletes ár-érték arányú.
2018. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
DM saját márkását szedem ár-érték arányban szerintem a legjobb. 60db 900ft. A vérképem tökéletes.
2018. júl. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvitet szedtem végig. Arra viszont figyeltem hogy mindig étkezés után vegyem be , mert különben émelyegtem tőle.
2018. júl. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2018. júl. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!