Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek hogy valami baj lesz?

Zoequeen kérdése:

Félek hogy valami baj lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok és 11hetes terhes. Mostanaba annyi stressen mentem keresztül félek hogy valami lesz a babaval! Meg hat növeremmel vagyok együtt terhes es mindenkinek elmondta 12 het elött hogy terhessek vagyunk pedig nem akartam! Ha valami baj lenne , elmenne a baba azt ugye ereznem utoljara 2 hete voltam dokinal akkor minden rendben volt. Legyszives irjatok tenyleg ezen aggodok mostanaba.


2018. júl. 16. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne félj.
2018. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj minden rendben lesz. Nem kell rosszra gondolni.
2018. júl. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De ha lenne valami görcsölnek meg ilyenek nem?
2018. júl. 16. 21:44
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha valami baj lenne görcsölnél,és véreznél. De ha bármi furcsát tapasztalsz,barna folyás,vagy rózsaszínes inkább menj orvoshoz.
2018. júl. 17. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem semmi ilyesmi nincs (hala isten) csak hogy mostanaba sokat sirtam meg idegeskedtem
2018. júl. 17. 05:20
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Pff csak azt nem értem min..

A sírás pedig ugye köztudott,hogy megoldja a problémákat.

Annyira bírom,teherbe esnek aztán meg a semmin paráznak

2018. júl. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A stressz valóban nem tesz jót, de elmenni nem fog tőle a baba főleg nem a 11. Héten.


Az egy kis sírás még nem stressz ám,

Terhesen sok nő gyakran sîr, durva lenne, ha emiatt vetélnének.


A stressz fogalma kb:

19 vagy, akkor már érettségiztél.. Nah, az a vizsga előtti drukk szinte minden nap... De nagyobb tétekkel( persze úgy éli meg az ember a vizsgát is, mert akoor annak még nagybtétje van)

Nekem mindennapos stressz volt a munkám.. De bevettem a "lesz**rom" tablettát, és végeztem a munkámat ugyanúgy.. Semmi baja a gyereknek, 37. Hétig dolgoztam..

Megszületett és nyugis baba..


Hidd el semmi baj nem lesz..


Élvezd ki!

Az első hetek aggodalmasabbak, ha olyan típis vagy, mint a terhesség egésze


3 hetes most a lányom.. Tapasztalat

2018. júl. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsonak... utolsoelöttinek meg köszi hogy ennyire nyers vsgy de tudod azert parazok mert a tesverem olyat mondott hogy ne éljen bele magam az elsö terhessegbe mert sok ra az esely hogy baj lesz.... ha ezt nem mondta volna ilyenre nem is gondolnek
2018. júl. 20. 08:44
 9/12 anonim ***** válasza:
A testveredet ilyen szempontbol le is szarhatnad
2018. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jo csak megilyesztett ...
2018. júl. 20. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!