Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hetes terhes vagyok, folyama...

3 hetes terhes vagyok, folyamatosan barnás vérzés jön belőlem, nem sok, de folyamatos. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
3 hetes terhes?
2018. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hűha, szerintem te nem terhes vagy, ha menstruálsz.
2018. júl. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Tehát akkor 5 hetes vagy?

Menj el orvoshoz, terhesen nem igazán normális a barna folyas, bár nekem is volt 2 napig és mégis jól vagyunk. De én kaptam progeszteron pótlást.

2018. júl. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

2: Nem menstruálok az biztos mert barna színű a folyás. Illetve néha vannak menstruációs görcsök, de nálam teljesen más egy menzesz.

3: köszönöm, felkeresek egy orvost

2018. júl. 18. 12:13
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de olyan nincs, hogy 3 hetes terhes. A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják. Tehát akkor vagy 5 hetes terhes vagy, vagy nem vagy terhes!

Aktus után 7 nappal még nem mutatja ki a teszt a terhességet, úgyhogy ilyen nincs, h 3 hetes terhes.

Amúgy a barnázás is vér, akármilyen a színe, tehát ha úgy gondolod, hogy terhes vagy, akkor orvos!

2018. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy onnan számítjuk de mivel nem vagyok sokat a párommal így tudom hogy mikor estem kb teherbe, ezért tippeltem a 3-at, de legyen 5. Csináltam tesztet is és pozitív lett.
2018. júl. 18. 12:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Na hát így már más. Szerintem mihamarabb lásson orvos. Azért a vér terhesség alatt nem jelent jót. Lehet, h hormonpótlás kell, de az is lehet, hogy sajnos éppen elvetélsz. Reméljük nem az utóbbi.
2018. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, nagyon félek mert szeretném ezt a babát. Viszont elég nyugtalanítóak ezek a fájdalmak jobb lesz ha dokihoz megyek
2018. júl. 18. 12:24
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nem tippelés kérdése, hanem, hogy hivatalosan az orvos, a papírokon stb hogy számolják. Ez pedig az utolsó menstruáció első napja.
2018. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában nagyon buta emberek esnek teherbe... hány évesek? Alap dolgokat nem tudnak...És így akarnak nevelni..
2018. júl. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!