Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6. hetes terhes vagyok....

6. hetes terhes vagyok. Tegnap görcsöltem és véreztem. Sürgősségin megnéztek. Szabályos petezsák, szikhólyag, embrió sejthető, szivhang jelenleg nem látható. Utrogestant kaptam. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Valószínűség, hogy megmarad a baba?

Figyelt kérdés
Holnap megyek a magán dokimhoz. Gyógyszertől szédülök, enyhe hányinger.Hőm egyébként 2 napja 37-röl leesett alapra,36.5-re.
2018. júl. 18. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár milyen nehéz is ez ilyenkor 50-50%

Nem lehet előre megjósolni.


At utro pedig felerősítheti a terhes tüneteket. Én baromi szarul voltam tőle.

2018. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ilyen esetben 50-50%, ezt nem lehet így megmondani, van, akinek megmarad a baba, van, akinek elmegy. A hőt inkább ne mérd, csak idegesíted magad rajta.
2018. júl. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Holnap remélhetőleg többet tudok, dokim csak precízebben megvizsgál. A gyogyszer mindenesetre kegyetlen. Semmi rosszullétem nem volt eddig...most meg..
2018. júl. 18. 12:50
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A terhessegek 25 % - a, tehat minden 4. vetelessel vegzodik az elso 12 hetben.

Ezzel nem tud a magandoki sem semmit csinalni, nem a precizsegen mulik. A progrszteron magyarorszagon adott placebo, artani nem

art. Remeljuk megmarad a baba, a termeszet eldo ti. En is barnaztam, szerencsere nem lett gond, haematoma volt.

2018. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a gyógyszer, lehet sima terhességi rosszullét. Sajnos tényleg nem mérvadó mással, hogy volt.

Én egy hetet feküdtem bent a 8. héten progipótlás szintén ment, minden rendben volt utána. Volt akinek nem.

Én bármilyen hülyén is hangzik, azzal vígasztaltam magam, hogy ha progihiány akkor a gyógyszer megoldja, ha nem akkor meg oka van, hogy nem marad meg.

Kitartást és kívánok minden jót!

2018. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 6 hetesen ezek voltak, plusz már szívpulzáció is.

Sajnos nem maradt meg a baba. :(

De ezután hamarosan teherbe estem, és már 2,5 éves a kisfiam :)

Utrotol én is eszméletlen mód szédültem, szinte alig láttam.

2018. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Wow nem is tudtam h az utro felerositheti a tuneteket,csak szimplan azt hittem h en ilyen szerencsetlenul jartam,2x. Mindket esetben haematoma volt a 6.hettol, 2 egeszseges gyerek a vegen. En hiszek az utrogestanban, fekudj a 13.hetig ha teheted,drukkolok!
2018. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Ma voltam magándokinál. Volt embrió, szivpulzálás. :)) 5-6 hetes terhes vagyok. 2 hét múlva kell visszamennem. Az utrot továbbra is szednem kell. A vérzés okát nem találta, illetve mondta, hogy ez olyan "fenyegető" vérzés..ami jelzi hogy jobb ha vissza veszek a tempóból és többet pihenek. Most addig itthon maradok amig van egy kis barnázás, utána megyek dolgozni kíméletes módba.;)
2018. júl. 19. 19:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Minden ok lett veled kérdező?

13 hétig feküdtél?

2021. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!