Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy így áll a hasam...

Normális hogy így áll a hasam (34. hét)?

Figyelt kérdés

A védőnő szerint ez nem normális, és mindenképpen el kellene mennem orvoshoz a napokban megnézetni.

Az orvosom szabadságom van, legközelebb jövő hét pénteken lesz, így csak ügyeletre tudnék menni, de őszintén szólva én elég hülyén érezném magam hogy amiatt ügyeletre megyek hogy "hegyesen áll a hasam".

Állt valakinek így a hasa? Mondott rá valamit a doki?

Én úgy gondolom hogy csak rosszul ül (faros) és a feje dudorodik ki, mert már nincs elég helye. Sokat érzem rugdosni, mozogni, csapkodni, forogni, de pihen is rendesen, ebben nincs a megszokottól eltérés.


2018. júl. 18. 15:49
 1/8 A kérdező kommentje:

Valami miatt nem engedi a linket, de ez lenne kepfeltoltes(pont)eu(per)

view.php?filename=978image1.jpeg

2018. júl. 18. 15:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg furcsa picit, de valoszinuleg amiatt, mert fent van meg nagyon a hasad es faros a baba. Farosan nem is igazan tud leszallni, csodalom, hogy egyaltalan van meg helye a gyomrodnak. :)


Egyebkent az nem art, ha megneznek, mert ugy tudom, hogy pl a kevesebb magzatviz is okozhat olyat, hogy a baba fy-egy testresze erosen kitapinthato, mert ugye a viz ilyenkor nem fesziti ki annyira a burkot/mehet, mint kellene.

Szo sincs rola, hogy nalad ez lenne, de lehet, hogy a vedono emiatt akarja, hogy rad nezzen egy orvos is.

2018. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amugy itt a fotod, atraktam neked mashova.

Azt a kepmegosztot mar nem engedi a gyakorikerdesek, amivel probalkoztal.


[link]

2018. júl. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Faros volt a babám, de nem ilyen volt a hasam.

Esetleg elmehetnél sztk-s úton..Tudom gáz,de mondjon rá orvos valamit.

2018. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Másik magánorvoshoz nem tudsz elmenni? Csak hogy megnyugodj?

De ha egymás mellé állítanánk 10 egyidős kismamát, szerintem 10 féle pocakot látnánk. Másrészt inkább 100x orvos feleslegesen, mint egyszer túl későn.

2018. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Nincsen semmi baj,szép kismama vagy. orvos minden képpen alapossan nézzen meg téged,lehet a védőnőd a baba fekvése miatt akarja,
2018. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem látom furcsának. Nekem is előre hegyes pocakom van épp 34 hetes vagyok én is. Semmi baja se a babának se nekem.
2018. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen hasam volt és most is ugyanilyen. Nincsen vele semmi gond.


20 hónapos anyukája, 29 hetes kismama

2018. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!