Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+1 hetes terhesen átlagosnál...

40+1 hetes terhesen átlagosnál kevesebb magzatvizzel maximum meddig huzhatjuk meg?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
41 hetesen már a héten meg szülsz. Orvosod meg meginditja a szülést túlhordáskor,ha nem szülsz még meg.
2018. júl. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, igazából csak arra lennék kíváncsi, hogy kevesebb magzatvizzel meddig hagyhatjak bent a babát? Nem kórosan kevés, de az átlagosnál már kevesebb.
2018. júl. 18. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Első babámmal nekem is kevesebb volt. De ki se húztuk a kiírtig, 38+4-re megszültem spontán.
2018. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olyan 35-36 hetesen mondtak a korhazban amikor be kellett fekudnom, hogy atlagosnal kevesebb a magzatviz, majd miutan kiengedtek es mentem a dokimhoz azt mondta nem veszes van vize.

Nekem alapbol csaszar volt, aztan a mutet utan mondta hogy tenyleg nem volt sok.

2018. júl. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor rögtön meginditották a szülést,(37.héten) mivel már fájdalmas volt a magzatmozgás.

Ahogy burkot repesztettek,alig jött ki magzatviz.

Már kényszertartásban volt a kisfiam.

2018. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal a végefelé sokszor kevesebb, szóval, ha tényleg nem kóros mértékű az eltérés, szerintem nem foglalkoznak vele.
2018. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert nem inditjak? Te kerted? Olyan sokat mar nem igazan nö odabent 40. Het utan h indokolt legyen kockaztatni.
2018. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!