Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szennalevél tea a terhesség...

Szennalevél tea a terhesség végén sem ajánlott?

Figyelt kérdés

37.hétben vagyok.

Gyakran volt ezalatt székrekedési probléma, aztán elmúlt, most megint visszajött.

Szinte mindent végigpróbáltam, amiket elvileg lehet, de nem sok sikerrel.

Szennalevél teám van itthon, eddig nem mertem bevetni, mert azt olvastam, elmehet tőle a baba. De így a végefelé is tilos a fogyasztása?



2018. júl. 19. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem ajánlott, még terhesség nélkül is veszélyes lehet, de terhesség alatt végképp tilos! (Mivel a hatása azon alapul, hogy enyhe mérgezést okoz és erre reagál a szervezet hasmenéssel - terhesség esetén emellett a terhességet is kilöki a szervezet.)
2018. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezt így nem tudtam :/

Mit lehet, ami tényleg hatásos?

Mira víz, Laevolac, zabkorpa, lenmagpehely, kefír, szilvalé, tamarinlekvár megvolt, de sajnos eredménytelenül.

2018. júl. 19. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Gricelin kúp? Én azt használtam a vége felé, mert az csak helyi hatással bír, a magzatra nincs hatással. Védőnő ajánlotta.
2018. júl. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a vas és a vitaminok pár bapo szüneteltetése használt..


Aztán a 39. Héttől minden segítség nélkülnis lazult a székletem

(41+1 re szültem)

2018. júl. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!