Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24. héten 95 %, hogy lány,...

24. héten 95 %, hogy lány, mondták már fiúnak is korábban, mert nem fekszik jól, lehet még fiú?

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 04:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Ajjj orulj neki ha egeszseges. Nem mindegy a neve?! Igyis ugyis a te gyermeked lessz. Ezen kar pattogni
2018. júl. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
*neme
2018. júl. 20. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
A következő lehet még fiú!
2018. júl. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Lányból még bármikor lehet fiú. 😊
2018. júl. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Akár fiúból is lehet lány, ha a lába között fut el a köldökzsinór és benézik... :)
2018. júl. 20. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
24.héten már biztosra kellett látnia az orvosnak. Mi a baj a lánnyal? Volt itt egy lány pár hete, aki egyfolytábana feltett a hasáról képeket, hogy szerintünk lánya vagy fia lesz-e. Kiderült, hogy lánya, nem értettem már Nála se, hogy miért olyan fontos, hogy fia legyen, de folyamatosan azt nyomta, hogy “ugye fiús hasam van?!”
2018. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

#6 számomra sem világos ez. Mi lányt szerettünk volna, de kiderült, hogy fiú... na bumm.. :D csak legyen egészséges!

Nyilván bennem is volt egy pici csalódottság, de semmi komoly. A fiúk úgyis anyásabbak.. :P


Amúgy én sem értem, hogy váltogatja a nemét egy baba a 24. hét körül?

Nekem 17+1-nél olyan látványos fiú volt, hogy tökéletesen ki lehetett venni a formákat. Láttam és tudtam már mielőtt a doki kimondta.


Előtte két héttel még nem mert mondani semmit, mert a köldökzsinór a lába között volt, de igazából már én ott is látni véltem, hogy kukis. De szerintem a dokim is inkább csak óvatosságból nem mondott semmit.


De azt is megtudta nézni hőtérképpel, hogy bizony az a köldökzsinór és nem más.


Szóval én innentől nem értem, hogy ha egy baba megmutatja magát akkor hogy tudják elnézni?

2018. júl. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Megint te ??
2018. júl. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
😂😂😂
2018. júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, még mindig ezen rugózol? Hogy lehet ezen ennyit szenvedni? Menj már el egy normális 4D-re ha ennyire nem tudják biztosan megmondani, hogy lehiggadj!

Amúgy se értem, mit lehet ezen ennyit szenvedni. Nekem van egy lányom, lányt akartam most is, 13 hetesen a kombinált teszten közölték, hogy ő bizony kisfiú. Kb. 3 másodpercig néztem döbbentem, aztán örültem a fiamnak, ő is a gyerekem, tökmindegy a neme. Barátnőm meg itt magyarázott nekem tegnap, hogy ő két hétig lelkibeteg volt, mikor kiderült, hogy a kislánya után fia lesz, nem lánya megint. Én ezt nem tudom megérteni...

2018. júl. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!