Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lassan 24 órája tartó jobbolda...

Lassan 24 órája tartó jobboldali hasi fájdalom, ilyen volt valakinek?

Figyelt kérdés

37 hetes vagyok, 3.baba. Ilyet egyiknél se tapasztaltam, most van először. Tegnap fél1 körül kezdődött, húzó érzés, mozgás, levegővétel hatására, vagy ha a baba mozdul, rosszabb lesz.

Olyasmi, mint amikor a levegő beszorul.

Védőnőnél voltam, azt mondta, valószínűleg valamit nyom a baba. Csak az durva lenne, ha ez még 3 hétig így lenne :/

Tapasztalt ilyet valaki?

Esetleg mivel lehet enyhíteni?



2018. júl. 20. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lerúgja a vesédet. Sógornőm járt így, kénytelenek voltak két héttel előbb császározni, de szép, érett volt akkorra a baba, 4 kilós kisfiú.
2018. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Az egyik lába és az egyik keze volt ott:). Szülés után 3 hónappal is éreztem a “helyét”. Kitartást, nincs sok hátra!
2018. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Dokival beszéltem, azt mondta, magnéziumot + fájdalomcsillapítót vegyek be. Kb másfél órára javult tőle, aztán kezdődött előről, és tart azóta is :/ Ha fekszem/ülök, jobb, de ha megyek, az kb elviselhetetlen.

2018. júl. 20. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt , valamit nyomott a baba . Egystercsak elmult kitartas😊
2018. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*egyszercsak
2018. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont egy hete írtam ki hasonló kérdést https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Ott leirtam a tapasztalataimat, hátha segít valamit.

Röviden: a megoldás a türelem. Majdelmúlik... 🙄

2018. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az utolsó hét telt el úgy, hogy alig tudtam pisilni, mert valamit pont úgy nyomott a baba. Kb. minden 10. próbálkozásra sikerült valamennyit kipréselni magamból, a hólyagom pedig folyamatosan szinte szét akart repedni. Szörnyű volt...

Végül indítottak a 38. héten, de nem csak ez miatt. A vége császár lett, és ott látta is az orvos, hogy a hólyagom rendellenes helyzetben volt a nyomás miatt..

Kitartást! Mást nem tudsz tenni...

2018. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!