Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen érzés, ha mozog a...

Milyen érzés, ha mozog a pocakban a baba? Nem zavaró?

Figyelt kérdés
Valamiért elképzelni sem tudom,milyen érzés,ha valaki más van a pocakomban,és belülről mocorog,rugdos.
2018. júl. 20. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Nem zavaró, sőt, egy nagyon szép időszak egy nő életében. Ráadásul szülés után hónapokig, ha nem évekig hiányzik. Én szerettem kismama lenni, az egyik legeslegjobb időszak volt, kivéve az utolsó 1 hónap:)
2018. júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Elképzelhetetlen volt, hogy zavarjon. Nagyon imádtam.
2018. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld ki majd esténként pihenés gyanánt, mikor nagyobbacska, ahová illeszted a tenyered, oda fog kuporodni, oda fog helyezkedni.
2018. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon cuki érzés ahogy rugdos, nekem szinte csak ez az egyetlen élvezet volt a terhességemben.
2018. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Én szerettem az kislányomnál, és szeretem most is. Megnyugtató, hogy jelt ad magáról, tudom, hogy rendben van :) Jó érzés, hogy lehet valahogy kommunikálni vele, férjem is imádta/imádja odatenni a kezét.
2018. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

(Bevállalva a lehetséges lepontozást a sok "ősanyától"...)

Amikor még épphogy elkezded érezni a mocorgást egyáltalán nem zavaró. Sőt, igazi euforikus érzés, és alig várod hogy újra és újra érezhesd a pici mozgásokat. Később, amikor egyre jobban érzed megnyugtató, hiszen ha mozog valószínűleg rendben van. Viszont a harmadik trimeszterben, mikor már nagyobbacska a pocakodon belül, igen kényelmetlen is lehet! Az enyém például nagyon aktív, főleg éjszakánként, és nem is tudok tőle rendesen aludni. Nap közben is sokat rugdos és mocorog, ülve nekem kifejezetten kellemetlen, néha még be is görcsölök tőle. És sokszor rám is hozza a hányingert. De ez nem azt jelenti hogy mindig rossz, ilyenkor hiába kínlódok, egy részem mindig örül, hogy érzem a picim. És az is nagyon jó, mikor az apja oda teszi a kezét, hiszen valójában ők csak így érzékelik egymást, nem úgy mint te a babád vagy a baba téged. És neked is nagyon szívmelengető ahogy a pocakodon keresztül kommunikálnak egymással. :)

Szóval a harmadik trimesztertől van akinek tényleg kellemetlen, megszokni pedig, hááát én nem hiszem hogy nekem sikerülne. De inkább rugdosson össze-vissza, minthogy attól stresszeljek miért nem mocorog.

2018. júl. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Hát fura is, mint valami kis alien. :) Középidőtől pedig egyre kellemetlenebb.
2018. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Ráversz?!?! Az kemény...... 😱😨😡
2018. júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%
Imádtam végig, minden terhességemmel. Sosem fájt, jófej babáim vannak, inkább vicces volt, ahogy kinyomták magukat.
2018. júl. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kérdés amiatt merült fel bennem,mert olvastam,hogy valaki kifejezetten utálta,mikor kaparászott a pici. Én is nagyon várom,hogy érezzem,de sajna addig még van pár hét. 16hetes vagyok.
2018. júl. 20. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!