Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Czeizel intézet magzatboholy...

Czeizel intézet magzatboholy mintavétellel kapcsolatban van tapasztalatotok? Örülnék, ha megosztaná, akinek volt.

Figyelt kérdés
2018. júl. 20. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A corionboholy biopsziara gondolsz? Méhlepény mintavételre? En ugyan nem a czeizelben voltam, de nekem fajt. Lehet mert nem várták meg mig hat az érzéstelenítő. Par perc volt az egesz. Igazabol nekem nem maga a mintavetel fajt, hanem az mikor átszúrtak a hasfalam. De amugy nem mindenkinek faj. Amjkor en voltsm aznsp 5 kismamanak csinsltak, ebbol kettonknek fant, haromnak nem. Nagyon hasznos vizsgalat, orulok hogy megcsinaltattsm. A lenyeg hogy utana pihenj, 2 hetig bem lehetett 1 kg- ot emelni, nulla hazaselet, kozvetlen a mintavetwl utan masfel ora szigoru fekvés. En kivettem 1 het szabit utana biztos ami biztos.
2018. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi,első vagyok a sok hibáért, ezektől a telefonoktól kivagyok. Tehat kettőnek fájt háromnak nem az ötből.
2018. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Remélem minden rendben lesz!!
2018. júl. 22. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!