Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vettetek kismama fürdőruhá...

Hol vettetek kismama fürdőruhát, ami igényesen néz kis, nem hatalmas, és nem is egy vagyon?

Figyelt kérdés
Tankinit szeretnék, de nem akarok rá egy vagyont költeni, mert úgyis csak idén nyárra kell. Kicsi a méretem XS-S körül, és egyszerűen sehol sem találok normálisat. Vagy csak nagy méret van, minimum D kosárral, vgy csúnya, öreges, vagy minimum 15 ezer forint. Nincs valakinek egy jól bevált webshop, ahol vannak normálisak kisebb méretben is, reális áron?
2018. júl. 21. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Lehet nem ilyen választ vársz, de én sima bikinit vettem, csak egy mérettel nagyobbat, mert a mellem is nőtt, meg a csípőm is szélesedett. Úgysem a strandolásról szól a terhes-nyár.
2018. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer láttam Pepco-ba, de nem érdemes tényleg idegileg rá menni, arra az egy két alkalomra. Sima bikini, nem szégyen a terhes pocak. Boldog babavárást! :)
2018. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bonprixről rendeltem :)
2018. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Néztem a bonrpixnél, de 36 a legkisebb, nekem onnan 32-34 kell. Nem vennék amúgy normál esetben, mert strandra nem megyek, de augusztusban megyünk Horvátországba, és a tengerpartra azért kéne valami. Tudom, nem szégyen a pocak, de én jobban érzem magam, ha nem rakom ki.

De majd max ráveszek a bikinire valami fürdőruhaszerű anyagból készült atlétát, olyanom van pár sportoláshoz. Csak gondoltam hátha van valami jó webshop, amit nem találtam meg.

Köszi azért :)

2018. júl. 21. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem vam egy elado S es brendonos tankinim. 2* volt rajtam. Irj ram olcson odaadom
2018. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azsia center
2018. júl. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
3%
Én sehol, mert kismamaként nem ajánlatos strandolni....
2018. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Decathlonban vettem kismama úszódresszet. Annyira kényelmes, hogy a terhesség végén abban voltam otthon is napközben.
2018. júl. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
dekatlon,dm, biknii és takinibe is szép a kismama
2018. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7es, ha nem láttad volna, nem strandra készülök, hanem tengerpartra, ott lehet vízbe menni.

Többieknek köszönöm, megnézem, amiket írtatok.

2018. júl. 22. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!