Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek ha az ovulációm...

Terhes lehetek ha az ovulációm napján együtt voltunk? Ezt azért kérdezem mert hogy fura módon ma megjött.

Figyelt kérdés

Nem csak azon az 1 napon voltunk együtt ez a menstruáció előtt. Már vagy 11-szer együtt voltunk. Nagyon szeretnénk babát de valahogy nem jön össze.

Mivel ma megtudtam így a világ össze esett bennem.

De olvastam olyat is hogy valakinek terhesen is megvolt 2-3 hónapon.


2018. júl. 21. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes a gömböm azt mutatja.
2018. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen gömb?
2018. júl. 21. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon valószínű, hogy nem vagy terhes.

1 ciklusban nem lehet minden nap teherbe esni, csak ovu környékén.

1 hónap próbálkozás alatt kb. 25% esély van teherbe esésre. Ha 1 éven belül nem sikerül, akkor fordulj orvoshoz, de azon belül semmi baj nincs, nem mindenkinek sikerül elsőre.

2018. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. De eretlen az tuti.
2018. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap reggel akkor ne csináljak tesztet?
2018. júl. 21. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan azt hiszed, hogy mindenki az első aktusnál terhes lesz? Akkor kicsit gyere le a földre az álomvilágodból. Az egészséges párok 80%-ánál egy éven belül (egy éven belül valamikor!, nem feltétlen az első hónapban...) megfogan a terhesség.

Még pont 11 hónapos van, mielőtt elkezdhetnél aggódni...

2018. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek teszt? Ha megjön nem vagy terhes.

Terhesen nem normális a vérzés, ha mégis van valami okból, az gyengébb általában, mint a mensi.

2018. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En akkor lettem terhes, amikor epp gozerovel mentsrualtam.
2020. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!